Może już było. Może lud się spotyka. Może to nie przejdzie. A może zrobilibyśmy małego spota z forumowego. Z nie ukrywaną sympatią wypiłbym browara(wódkę) z ludźmi z tego forum. Cała gama ludzi z którymi rozmawiam.....Cholera sami fajni ludzie i ci opcji wierzących i nie wierzących...zresztą "who cares"
A jeszcze lepiej spotkać( wypić bronka) się z starą ekipą....Meret...Big...Liliac.....and milion ludzi którzy jebli tym forum bo coś tam się pozmieniało pono na lepsze. |