Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tzw. Germanska Nowa Medycyna-Wasza pomoc!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
13-03-2010 15:48EuropejskiAgnostyk (8 punktów)Tzw. Germanska Nowa Medycyna-Wasza pomoc!
Ocena 2 na 2
Szanowni wspolforumowcy,witam was! Jestem Niemco-Polka mieszkajaca w Monachium (niestety musze pisac
na niem. klawiaturze,przepraszam!).
Pewnego dnia moj brat oczymal dziwny telefonat widocznie chorej na umysle starszej kobiety ktora go chciala przekonywac
o tzw. "Germanskiej Nowej Medycynie". Smielismy sie z tego,w tedy. Jednak na poczytku tego roku w Monachium 12 letnia
(Susanne Rehklau) umarla,bo,uwaga,jej rodzice odmawiali leczenia (mimo ze lekarze stwierdzili bardzo dobre szansy wyleczenia) i niem. Jugendamt (jak tak czesto) zareagowal za pozna.Wiec sie zaciekawilam troszeczke owa tematyka i,do mojego wielkiego niesmaku,odkrylam ze:
-kilku krajach (nie wiem,czy tez w Polsce) umarlo kilka osob w nieludzki sposob
-w Polsce tez owa szarlataneria ma propagandystow ("germanska" medycyna dla Slowian?! Alez tak....)
- nawet maja czolo organizowac swoje "seminaria" n.p w pomieszczeniach Uniwersytetu Wroclawskiego....

Moje pierwsze pytanie by brzmialo: Jak bardzo ta zaraza sie rozpowszechnila w Polsce?
Moje drugie: Zobaczcie sobie artykul na Wikipedii po polsku:http://pl.wikipedia.org/wiki/Germa%C5%84ska_Nowa_Medycyna
Widocznie zwolennicy Hamera (ktora m.i marzy o ponownym powstaniu Deutschego Reicha i jest antysemita....) caly czas go manipuluja.Prosze,moglby sie ktos znalesc,albo mi moze co najmniej pomoc, oczyscic owy artykul,tak,zeby n.p administracjy na stale wpisla n.p to,ze juz byla cala masa ofiar smiertelnych? Bardzo bym byla wdzieczna!!!

Pozdrawiam was mile! Hanna
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Nawet w Racjonaliście ktoś próbował reklamować to szalbierstwo. Czy możesz podać jakieś źródła dokumentujące przypadki śmiertelne? A jeszcze lepiej byłoby gdybyś przetłumaczyła na polski jakiś tekst temu poświęcony.

pozdrawiam
MA
13-03-2010 17:17 
 Ocena 1 na 1
EuropejskiAgnostyk (8 punktów)
Cesc!
Oczywiscie ze moge:
Istnieje (niestety tylko po niemiecku...troszeczke tez po wlosku i angielsku) obszerna strona zatytulowana "Die Todessekte" (sekta smierci,bardzo trafnie)
www.todessekte.de/
na ktorej sie tez znajduje (niekompletna) lista zgonow (niektore z dokladnym opisem...)
www.esowat(*)?title=Victims_of_new_medicine
oto jego ostatnia ofiara,12 letnia dziewczynka (video po niem.):
www.youtube.com/watch?v=lewkH-qRpZE

Z tlumaczeniem (z niem/angielskiego/wloskiego) nie byloby problemow,jednak szukam kogos,ktory sie zna troche na Wikipedii i by mogl mi pomoc w walce z tymi,ktorzy bede probowac zmienic artykul ponownie....
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Z tlumaczeniem (z niem/angielskiego/wloskiego) nie byloby problemow,jednak szukam kogos,ktory sie zna troche na Wikipedii i by mogl mi pomoc w walce z tymi,ktorzy bede probowac zmienic artykul ponownie....

Mogę pomóc, mam status redaktora w Wikipedii
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Może zacznij od dodania do hasła wiki podanych wyżej linków.
EuropejskiAgnostyk (8 punktów)
Wiesz,problem w tym ze jeszcze nigdy nie zobilam nic w Wikipedia...
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Wiesz,problem w tym ze jeszcze nigdy nie zobilam nic w Wikipedia...

to nie problem, ja zedytuję Wikipedię, jeśli przygotujesz mi odpowiednią treść

poza tym chętnie opublikuję coś w Racjonaliście, jeśli przetłumaczysz jakiś tekst
EuropejskiAgnostyk (8 punktów)
Ok,zrobie,dzieki!
EuropejskiAgnostyk (8 punktów)
Ok,znana strona Esowatch istnieje od wczoraj tez po polsku:
www.esowat(*)?title=Strona_główna

Wiec,jeżeli ktoś mogłby coś napisać albo przetłumaczyć,prosze :-D

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365