Uwielbiam horrory i bardzo interesują mnie zjawiska paranormalne, ale czytałem tylko „To” Stephena Kinga i było dobre, ale bardzo długie i przeczytanie ich zajęło mi sporo czasu. Odkryłem, że dużo bardziej interesują mnie historie, które wydarzyły się w prawdziwym życiu.
Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre horrory na początek? |