 |
Ach, czego czarnoxiężnicy jeszcze nie wymyślą... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-12-2009 01:52 | darlove (2804 punktów) | Ach, czego czarnoxiężnicy jeszcze nie wymyślą...
3 na 3 | Zapraszam do zapoznania się z nowymi metodami krzewienia zabobonu w Polsce: tech.wp.pl(*)ie,wid,11774120,wiadomosc.htmlFirma brata się z każdym, kto nawinie się pod rękę. Kiedyś był taki kabaret z Laskowikiem i Januszem Rewińskim (jeśli nie przekręciłem nazwiska), z którego pamiętam taką scenkę: Przylatuje diabeł do Nieba samolotem na handel. Wychodzi, wita go jakiś anioł, oczywiście z honorami należnymi głowie innego państwa... i tak chodzą po tym Niebie, diabeł zadaje różne pytania... aż w końcu pyta się anioła tak: - Tak chodzę, chodzę i patrzę i nadziwić się nie mogę, że tak dużo diabelskich wynalazków się u was przyjęło. Na to anioł: - Hm, co prawda, są to diabelskie wynalazki, ale już poświęcone... I to wszystko tłumaczy. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
6 na 6 | Kowalska (14008 punktów) | > Zapraszam do zapoznania się z nowymi metodami krzewienia zabobonu w Polsce:> tech.wp.pl(*)ie,wid,11774120,wiadomosc.html Najbardziej mi się podobał ten komentarz: Kościół powinien się trzymać starych technologii, np. łamanie kołem
|
|
 | 4 na 4 |
4 na 4 | stilgar (7322 punktów) | >Zapraszam do zapoznania się z nowymi metodami krzewienia zabobonu w Polsce:
Jeśli religia jest wirusem memetycznym, to niektórzy po wyleczeniu sie z takiej "choroby" dostają na nią alergii. Jak wiadomo, w przypadku uczuleń, kontakt z alergenem powoduje przesadną reakcję organizmu.
No i co z tego, że Kościół wykorzystuje nowoczesne technologie? Czemu to miałoby obchodzić ateistów?
|
|
 | | darlove (2804 punktów) | > No i co z tego, że Kościół wykorzystuje nowoczesne technologie? Czemu to miałoby obchodzić ateistów?Zadajesz niemądre pytania. Nie ma nawet co na nie odpowiadać. Na dodatek to nie musi obchodzić ateistów, ale jest co najmniej śmieszne. A ateiści lubią się dobrze pośmiać 
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
|
|
5 na 5 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> nowymi metodami krzewienia zabobonu w PolsceCiekawe kto i czym wygra, bo dziś zamykają akcję. A mogliśmy podsunąć proboszczom nowatorskie rozwiązanie, żeby dźwięk parafialnego dzwonu rozdać (nieodpłatnie - co łaska  ) jako dzwonek komórki. I zamiast hałasować z wieży, powiadamiać tylko zainteresowanych.
* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
|
|
 | 1 na 1 | Jacek Tabisz (30006 punktów) | Widziałem telefon zastępujący w ten sposób minaret. Nie przyjrzałem się jaka firma to zrobiła, w każdym bądź razie miał coś mauretańskiego w stylu. Miał też coś wskazującego kierunek Mekki, nie wiem, czy GPS, czy też zwykły kompas.
|
|
|  | | stilgar (7322 punktów) | > Widziałem telefon zastępujący w ten sposób minaret. Nie przyjrzałem się jaka firma to zrobiła, w każdym bądź razie miał coś mauretańskiego w stylu. Miał też coś wskazującego kierunek Mekki, nie wiem, czy GPS, czy też zwykły kompas.Kompas wskazuje północ  Do wskazywania Mekki potrzebna byłaby jeszcze lokalizacja, czyli GPS raczej konieczny.
|
|
| |  | 1 na 1 | Jacek Tabisz (30006 punktów) | Masz rację. Liczy się wszakże miejsce na mapie świata zajmowane przez użytkownika mekkafonu  . Swoją drogą, nie mogę się doczekać pierwszych muzułmanów na Marsie...  . Tam GPS nie starczy...
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Jacek Tabisz (30006 punktów) | Jeszcze ciekawiej będą wyglądać obrotowe dywaniki  ...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|