 |
podzielmy świat na poglądy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-10-2020 18:25 | okragly (21676 punktów) | podzielmy świat na poglądy | po wygraniu PiS wielu celebrytów wyraziło chęć wyprowadzki z kraju, wieli z was pewnie tez, tylko nie macie możliwości. Co by było, jeśli byśmy podzielili świat na poszczególne poglądy społeczno-polityczne. Na swiecie jest 8 000 000 000 ludzi, ilu myśli podobnie do was? 20% to 1 600 000 000 braci. ogromna siła. Czemu z niej nie skorzystać? i podzielic świat wg poglądów?
raj to marzenie maksymalnie 0.1% ludzi (1 na 1000), to i tak ogromna wielkość, 8 mln (w raju mieszkało 2 mln) pozwólcie nam stworzyć raj, gdziekolwiek.
pogrupujmy sie wg poglądów, narody, kraje to przeżytek. w raju nie występował | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>pogrupujmy sie wg poglądów 'Pogrupujmy się' czyli co konkretnie, palec pod budkę?
cr
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >pogrupujmy sie wg poglądów> 'Pogrupujmy się' czyli co konkretnie, palec pod budkę? co znaczy "palec pod budke"  sie znaleźć i spotkac w miejscu i czasie i życ razem jedna na 100 000 rodzi sie cr, twoja bliźniaczka/bliźniak (jest was na świecie 80 000, duże miasto) porozumiewacie się bez słów, (tak jak bliźniacy), myślicie tak samo, macie takie same marzenia (jeśli o czymś razem, w jednym miejscu marzy 80 000 ludzi, spełni sie bezwysiłkowo) nie ma konfliktów (czy bliźniacy sie kłócą?) wyborów burmistrza? (wszyscy myślą tak samo a więc decyduje podejmuje kto akurat jest w miejscu, nie ma policjantów (jak kontrolowac samego siebie), urzędników (jak sobie wydawac decyzje?) ach, zazdroszcze Tobie, nas okrągłych jest 1 na 100 000 000, czyli tylko 80 osób
|
|
|  | 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>pogrupujmy sie wg poglądów> >'Pogrupujmy się' czyli co konkretnie, palec pod budkę?> co znaczy "palec pod budke" Się znaleźć i spotkać w miejscu i czasie i grać razem...> sie znaleźć i spotkac w miejscu i czasie i życ razem...'palec' działa w zasięgu głosu, czyli 'na podwórku'. > jedna na 100 000 rodzi sie cr, twoja bliźniaczka/bliźniak (jest was na świecie 80 000Co za jakieś bliźniaczki i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich? > nas okrągłych jest 1 na 100 000 000, czyli tylko 80 osóbNo i całe, kurna, szczęście. 
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> > sie znaleźć i spotkac w miejscu i czasie i życ razem> ...'palec' działa w zasięgu głosu, czyli 'na podwórku'.tu korzystamy z ludzkości świata dzięki internetowi > >jedna na 100 000 rodzi sie cr, twoja bliźniaczka/bliźniak (jest was na świecie 80 000> Co za jakieś bliźniaczkina początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy bliźniaków > i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?bliźniacy byliby bliżsi, Naturą ludzką jest opuszczać stado swoje w wieku 16 lat > >nas okrągłych jest 1 na 100 000 000, czyli tylko 80 osób> No i całe, kurna, szczęście. kurna cr
|
|
| | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy bliźniaków'Komputer tworzy' - akurat.  > >i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?> bliźniacy byliby bliżsiMam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?
cr
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy "bliźniaków"> 'Komputer tworzy' - akurat.  w sensie sztuczna inteligencja, wie o tobie więcej niż ty sama  > >>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?> >"bliźniacy" byliby bliżsi> Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?początkowo na wakacje.
|
|
| | | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy "bliźniaków"> >'Komputer tworzy' - akurat.  > w sensie sztuczna inteligencja, wie o tobie więcej niż ty sama  Czyli naturalna inteligencja przy sztucznej wychodzi na głupotę?  > >>>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?> >>"bliźniacy" byliby bliżsi> >Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?> początkowo na wakacje.Takie małe knucie... 
cr
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>na początek wypełniasz test psychologiczny, komputer na podstawie danych tworzy grupy "bliźniaków"> >w sensie sztuczna inteligencja, wie o tobie więcej niż ty sama  > Czyli naturalna inteligencja przy sztucznej wychodzi na głupotę?  AI wie np kiedy umrzesz  , taki młody bóg, jeszcze noworodek, może trzeba go zabić, póki jeszcze nie będzie cierpiał ani ona ani my (przyzwyczajenie 1 naturą człowieka) > >>>>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?> >>>"bliźniacy" byliby bliżsi> >>Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?> >początkowo na wakacje.> Takie małe knucie...  a kto by chciał z takich wakacji wracac do "starego"
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|