Racjonalista - Strona głównaDo treści
podzielmy świat na poglądy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
11-10-2020 18:25okragly (21676 punktów)podzielmy świat na poglądy
po wygraniu PiS wielu celebrytów wyraziło chęć wyprowadzki z kraju, wieli z was pewnie tez, tylko nie macie możliwości. Co by było, jeśli byśmy podzielili świat na poszczególne poglądy społeczno-polityczne. Na swiecie jest 8 000 000 000 ludzi, ilu myśli podobnie do was? 20% to 1 600 000 000 braci. ogromna siła. Czemu z niej nie skorzystać? i podzielic świat wg poglądów?

raj to marzenie maksymalnie 0.1% ludzi (1 na 1000), to i tak ogromna wielkość, 8 mln (w raju mieszkało 2 mln) pozwólcie nam stworzyć raj, gdziekolwiek.

pogrupujmy sie wg poglądów, narody, kraje to przeżytek. w raju nie występował
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>pogrupujmy sie wg poglądów
'Pogrupujmy się' czyli co konkretnie, palec pod budkę?

cr
12-10-2020 08:24 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>pogrupujmy sie wg poglądów
>'Pogrupujmy się' czyli co konkretnie, palec pod budkę?
co znaczy "palec pod budke"
sie znaleźć i spotkac w miejscu i czasie i życ razem

jedna na 100 000 rodzi sie cr, twoja bliźniaczka/bliźniak (jest was na świecie 80 000, duże miasto) porozumiewacie się bez słów, (tak jak bliźniacy), myślicie tak samo, macie takie same marzenia (jeśli o czymś razem, w jednym miejscu marzy 80 000 ludzi, spełni sie bezwysiłkowo) nie ma konfliktów (czy bliźniacy sie kłócą?) wyborów burmistrza? (wszyscy myślą tak samo a więc decyduje podejmuje kto akurat jest w miejscu, nie ma policjantów (jak kontrolowac samego siebie), urzędników (jak sobie wydawac decyzje?)
ach, zazdroszcze Tobie, nas okrągłych jest 1 na 100 000 000, czyli tylko 80 osób
12-10-2020 10:19 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>pogrupujmy sie wg poglądów
>>'Pogrupujmy się' czyli co konkretnie, palec pod budkę?
> co znaczy "palec pod budke"
Się znaleźć i spotkać w miejscu i czasie i grać razem...

> sie znaleźć i spotkac w miejscu i czasie i życ razem
...'palec' działa w zasięgu głosu, czyli 'na podwórku'.

>jedna na 100 000 rodzi sie cr, twoja bliźniaczka/bliźniak (jest was na świecie 80 000
Co za jakieś bliźniaczki i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?

>nas okrągłych jest 1 na 100 000 000, czyli tylko 80 osób
No i całe, kurna, szczęście.


cr
12-10-2020 17:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> sie znaleźć i spotkac w miejscu i czasie i życ razem
>...'palec' działa w zasięgu głosu, czyli 'na podwórku'.
tu korzystamy z ludzkości świata dzięki internetowi

>>jedna na 100 000 rodzi sie cr, twoja bliźniaczka/bliźniak (jest was na świecie 80 000
>Co za jakieś bliźniaczki
na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy bliźniaków

>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?
bliźniacy byliby bliżsi, Naturą ludzką jest opuszczać stado swoje w wieku 16 lat

>>nas okrągłych jest 1 na 100 000 000, czyli tylko 80 osób
>No i całe, kurna, szczęście.
kurna cr
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy bliźniaków
'Komputer tworzy' - akurat.

>>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?
>bliźniacy byliby bliżsi
Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?

cr
13-10-2020 08:30 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy "bliźniaków"
>'Komputer tworzy' - akurat.
w sensie sztuczna inteligencja, wie o tobie więcej niż ty sama

>>>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?
>>"bliźniacy" byliby bliżsi
>Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?
początkowo na wakacje.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>na początek wypełniasz test psychologiczny bardzo pogłębiony, zajmie 6 m-cy, komputer na podstawie tych danych tworzy grupy "bliźniaków"
>>'Komputer tworzy' - akurat.
>w sensie sztuczna inteligencja, wie o tobie więcej niż ty sama
Czyli naturalna inteligencja przy sztucznej wychodzi na głupotę?

>>>>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?
>>>"bliźniacy" byliby bliżsi
>>Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?
>początkowo na wakacje.
Takie małe knucie...


cr
13-10-2020 17:43 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>na początek wypełniasz test psychologiczny, komputer na podstawie danych tworzy grupy "bliźniaków"
>>w sensie sztuczna inteligencja, wie o tobie więcej niż ty sama
>Czyli naturalna inteligencja przy sztucznej wychodzi na głupotę?

AI wie np kiedy umrzesz , taki młody bóg, jeszcze noworodek, może trzeba go zabić, póki jeszcze nie będzie cierpiał ani ona ani my (przyzwyczajenie 1 naturą człowieka)

>>>>>i czemu miałabym dla nich zostawić bliskich?
>>>>"bliźniacy" byliby bliżsi
>>>Mam wymienić obecnych bliskich na lepsze modele?
>>początkowo na wakacje.
>Takie małe knucie...
a kto by chciał z takich wakacji wracac do "starego"

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365