>Witam serdecznie! Piszę pracę doktorską o protestantyzmie,
Dziewczyno...pomyliłaś portal. Nie jesteśmy nurtem tego, ani żadnego innego chrześcijaństwa. Zmień temat pracy doktorskiej i pisz o ateistach, agnostykach, wtedy materiału Ci tu nie zabraknie. Powodzenia
|