Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prośba o pomoc

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
26-09-2008 07:59EvilTwin (5 punktów)Prośba o pomoc
Witam serdecznie! Piszę pracę doktorską o protestantyzmie, w związku z czym przeprowadzam badanie ankietowe wśród osób związanych z tym nurtem chrześcijaństwa. Będę bardzo wdzięczna wszystkim, którzy znajdą chwilę czasu, żeby wypełnić krótką ankietę, którą prześlę pocztą elektroniczną. Wystarczy napisać na adres lp.atezag@32ibba lub zostawić swój adres e-mailowy na gg: 6415170.
Z góry bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lotrek (14275 punktów)
>Witam serdecznie! Piszę pracę doktorską o protestantyzmie,

Dziewczyno...pomyliłaś portal. Nie jesteśmy nurtem tego, ani żadnego innego chrześcijaństwa. Zmień temat pracy doktorskiej i pisz o ateistach, agnostykach, wtedy materiału Ci tu nie zabraknie. Powodzenia
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>[...] którzy znajdą chwilę czasu, [...]

Jak na doktorantkę, to nawet całkiem nieźle, bo przecież mogłaś napisać: "parę minut czasu", "dwie godziny czasu" itp.

Dobra rada: przed oddaniem recenzentom proponuję przesłać dobremu poloniście do korekty.

Z życzliwym pozdrowieniem.


fides ex necessitate esse non debet
webmaster (moderator)
Odkasowane, chociaż taką reakcję na uszczypliwości można nowicjuszce wybaczyć.
piątek (1035 punktów)
Nie ma to jak miłe powitanie

"Ja jeden na milion, Ty jeden z miliona"
Adam Wojtkiewicz (3958 punktów)
>Witam serdecznie! Piszę pracę doktorską o protestantyzmie, w związku z czym przeprowadzam badanie
>ankietowe wśród osób związanych z tym nurtem chrześcijaństwa. Będę bardzo wdzięczna wszystkim,
>którzy znajdą chwilę czasu, żeby wypełnić krótką ankietę, którą prześlę pocztą elektroniczną.
>Wystarczy napisać na adres lp.atezag@32ibba lub zostawić swój adres e-mailowy na gg: 6415170.
>Z góry bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

Wydaje mi się, że Pani wkleja bez wielkiego zastanowienia te prośby na różne strony w jakiś sposób dotyczące religii/religioznawstwa, i że nigdy już Pani nie zajrzy tutaj na forum.
Trochę to mi spamem śmierdzi i cwaniactwem.
Marian (5438 punktów)

   Mieliśmy tu kiedyś jednego protestanta, który domagał się usunięcia ze strony linku do swojego bloga. Nie był zbyt przyjazny... Chyba raczej stronią od Racjonalisty (choć może to wyjątek był).
   Polecam www.protestanci.org; mają tam forum i z pewnością znajdziesz tam więcej protestantów niż tutaj.

   Pozdrawiam.

A rationalist is simply someone for whom it is more important to learn than to be proved right - Karl Popper
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Napisz do Małysza - my ateisty w większości.
aries (252 punktów)
Doktorska? To jakies jaja? Chyba "zakrystianska" ! Pod czujnym okiem wzwiedzionego proboszcza nad niewinnoscia ministranciego odbytu...
Anna Al Jorani (1 punktów)
Spedzilam prawie 37 lat w Szwecji, jestem socjologiem i jednym z moich zainteresowan jest wlasnie protestantyzm. Z checia sie z Pania podziele tym co wiem. Zapraszam do wymiany doswiadczen, moj mejl moc.liamg@1saruaim

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365