Od kilku dni nie można przeglądać profilu Racjonalisty (i nie tylko) na Facebooku jeśli nie jest się zalogowanym do tego serwisu. Dlaczego? I czy możliwy byłby powrót do poprzedniego stanu rzeczy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.