Na moim profilu wyświetla się informacja, iż kasować własne odpowiedzi na forum, można dopiero od napisania dwusetnej. Dotąd nie uświadamiałem sobie szczególnie istnienia powyższego zakazu, gdyż przy pisaniu staram się być dokładny. Jednak dziś z jakiejś przyczyny odpowiedź wysłała mi się 2 razy. Szkoda, że nie mogę sam tego poprawić; właśnie dlatego dziwi mnie fakt, że wymagane jest aż 200 odpowiedzi, aby otrzymać takie uprawnienia. Jestem w stanie zrozumieć, że ma to sens w wypadku nowych użytkowników, mających może do 30 odpowiedzi, aby odsiać różnych trolli itp. Jednak moja aktywność jest już ponad trzykroć większa. Czy wymieniona przeze mnie zasada pozostanie ważna, a jeśli tak to pragnął bym od moderacji uzyskać uzasadnienie, bo to co mogli by robić sami użytkownicy, niepotrzebnie spada na barki moderatorów.
|