Dzisiaj Córka wskazała mi taki link: www.infopuls.pl/?p=2195Zajawka zaczyna się następująco: Cytat:Od soboty, 7 listopada 2009, rodzice oraz nauczyciele zyskali nową pomoc dla prowadzenia rozważań o religii ze swoimi podopiecznymi. Nowy, edukacyjny program "Na ścieżkach wiary" wszedł do repertuaru interaktywnych kin Cinema Park Orange. No cóż. W Polsce panuje powszechna dyskryminacja wierzących i walka (z jedynie słuszną) religią.  Czy ktoś kiedyś widział w rodzimych kinach "Dogmę" lub "Ostatnie kuszenie..."? Pozdrawiam. JATO |