Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tak serio.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
17-05-2010 01:19Sylwek (15472 punktów)Tak serio.
Ocena 2 na 2
Jeśli by mi zupełnie nie odpowiadało to forum, to bym je opuścił. Gdy raz poszedłem, po jakimś czasie korciło mnie i wróciłem (krótkim czasie).

Ja nawet rozumiem niektóre żale niektórych użytkowników. Ba! Niektóre z tych żali uznaję momentami za własne. Ale na Boga, jeśli jest TAK STRASZNIE, to po co tu siedzieć, tracić czas i nerwy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

spray (5875 punktów)
>Ale na Boga, jeśli jest TAK STRASZNIE, to po co tu siedzieć, tracić czas i nerwy?
Masochiści są wśród nas...
Żegnają się, odchodzą, przychodzą , żegnają się, odchodza na zawsze, żeby wrócić...
Bo i tak czytają, i korci ich coś, żeby chociaż promocyjnie popunktować...
No, jak dla mnie - to jest uzależnienie.
Stadnina Egzystencji (126 punktów)
(zablokowany)
>Jeśli by mi zupełnie nie odpowiadało to forum, to bym je opuścił. Gdy raz poszedłem, po jakimś
>czasie korciło mnie i wróciłem (krótkim czasie).
>Ja nawet rozumiem niektóre żale niektórych użytkowników. Ba! Niektóre z tych żali uznaję momentami
>za własne. Ale na Boga, jeśli jest TAK STRASZNIE, to po co tu siedzieć, tracić czas i nerwy?

Bo gdzieś siedzieć trzeba(aby zaspokoić swoja chęć dyskusji, intelektualizowania) a lepszego miejsca nie ma.
17-05-2010 01:43 
 Ocena 3 na 3
Sylwek (15472 punktów)

>Bo gdzieś siedzieć trzeba(aby zaspokoić swoja chęć dyskusji, intelektualizowania) a lepszego miejsca nie ma.

Widzę ostatnio deficyt wątków w których można się lansować za pomocą pośledniej chociażby intelektualizacji.
Stadnina Egzystencji (126 punktów)
(zablokowany)
>>Bo gdzieś siedzieć trzeba(aby zaspokoić swoja chęć dyskusji, intelektualizowania) a lepszego miejsca nie ma.
>Widzę ostatnio deficyt wątków w których można się lansować za pomocą pośledniej chociażby intelektualizacji.

Cóż, zawsze pozostaje zaspokajanie swojej potrzeby bycia w centrum uwagi...

Po to przybyłem właśnie na to forum aby polepszyć statystykę intelektualizacji/na wątek.
Niestety moje tematy zostają przenoszone do działu Bazgroły bez powodu.
17-05-2010 06:02 
 Ocena 5 na 5
lotrek (14275 punktów)

>Niestety moje tematy zostają przenoszone do działu Bazgroły bez powodu.
Dziękuj bogu, że dzięki zmianom w regulaminie jeszcze tu jesteś.
Można będzie na tobie "przetestować" nowy punk regulaminu: § 25a.

"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
17-05-2010 06:32 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)

> Można będzie na tobie "przetestować" nowy punk regulaminu: § 25a.

   Albo i nie:
Bardzo ważna wiadomość dotycząca zmian w regulaminie
17-05-2010 12:44 
 Ocena-6 na 6
Varia Malaria (-68 punktów)
(zablokowany)
>>Bo gdzieś siedzieć trzeba(aby zaspokoić swoja chęć dyskusji, intelektualizowania) a lepszego miejsca nie ma.
>Widzę ostatnio deficyt wątków w których można się lansować za pomocą pośledniej chociażby intelektualizacji.
Swoim nowym wątkiem statystyk nie poprawiasz.


Nie sądźcie z zewnętrznych pozorów, lecz wydajcie wyrok sprawiedliwy.
17-05-2010 12:47 
 Ocena 1 na 1
Sylwek (15472 punktów)
>>Widzę ostatnio deficyt wątków w których można się lansować za pomocą pośledniej chociażby intelektualizacji.
>Swoim nowym wątkiem statystyk nie poprawiasz.

MI też miło, Malaria.
pavvel (8272 punktów)
> po co tu siedzieć, tracić czas i nerwy?

A jak ktoś lubi?


Bardzo ważna wiadomość dotycząca zmian w regulaminie
Adamiak (36436 punktów)
>Ale na Boga, jeśli jest TAK STRASZNIE, to po co tu siedzieć, tracić czas i nerwy?

   To proste - widocznie STRASZNIE w tym anturażu bardziej niektórym odpowiada.

   Bo "strasznie" każdy nosi w swojej główce i jest potrzebne do życia tak samo, jak "łagodnie, leniwie" czy "euforycznie, frenetycznie", lecz potrzebny (niezbędny?) jest katalizator scenografii do ich wyzwolenia lub spacyfikowania, a człek istnieje dzięki sinusoidom tychże stanów.

   Wniosek z tego prosty - to forum zawiera optymalną ilość katalizatorów niezbędnych do utrzymania tych sinusoid w amplitudach korzystnych dla osobników, którzy decydują się na pobyt.

   Tak se z rańca wymyśliłem.

Ludzie, to tylko net.


aspagnito (538 punktów)
(zablokowany)
Dzięki, trafiłeś tym tematem w sedno. Co do masochizacji.. sprawa jest taka, że człowiek bez uzależnień to człowiek stracony...

Malum est talis potens qualis eius causae timor;
Trust me... My cap is foolish..</br>

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365