Warszawski Oddział PSR wybiera się na Paradę Równości. Będziemy mieć piękny nowy baner PSR-owski. Dołączcie do nas. Przyjdźcie na Paradę. Start sprzed Sejmu w sobotę 2,czerwca o godzinie 15,00 Wiecej informacji na stronie paradarownosci.eu/?page_id=108
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
W związku z tym, że Parada ruszy nie spod sejmu, a z Placu Konstytucji Proponuje spotkać się po jego wschodniej części , przy ul Pięknej. O 14:45 Marek.