Co mnie znów denerwuje przy przeglądaniu profilu Racjonalisty na FB: 1) Notoryczne kontrole bezpieczeństwa, wymagające na czytelniku wpisywania tekstu ukrytego wśród zamazanych literek; 2) wymuszanie rejestracji w serwisie/logowania, by w ogóle możliwe było przeglądanie profilu Racjonalisty. Da się coś z tym zrobić? (Pod warunkiem, że nie wymaga to rejestrowania się na FB!).
|