Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niedozwolona treść?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
18-01-2016 15:26Drobner (19539 punktów)Niedozwolona treść?
Ocena 3 na 3
Dlaczego w odpowiedzi nie można używać angielskiego słowa "Apologet ics" (bez spacji) ?

Okno zwraca komunikat: "Niedozwolona treść".

Chciałem tylko przytoczyć autora strony: carm.org/naturalism-is-self-refuting : "Christian Apologet ics & Research Ministry" i nie mogę bez 'fałszywej' spacji...

(Osobiście również brzydzi mnie to słowo, ale nie tak.)

Drobner, apollo_geta
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

eipi (774 punktów)
>Dlaczego w odpowiedzi nie można używać angielskiego słowa "Apologet ics" (bez spacji) ?
>Okno zwraca komunikat: "Niedozwolona treść".

Prawdopodobnie to jakaś pozostałość z dawniejszych czasów, gdy jeszcze Racjonalista miał zdecydowanie ateistyczny profil. Dziś apologetyka chrześcijańska nie jest już na tym forum źle widziana. Masz rację, że należy ten błąd jak najrychlej poprawić
18-01-2016 23:49 
 Ocena 1 na 1
Belfer00 (720 punktów)
>>Dlaczego w odpowiedzi nie można używać angielskiego słowa "Apologet ics" (bez spacji) ?
>>Okno zwraca komunikat: "Niedozwolona treść".
>Prawdopodobnie to jakaś pozostałość z dawniejszych czasów, gdy jeszcze Racjonalista miał zdecydowanie ateistyczny profil. Dziś apologetyka chrześcijańska nie jest już na tym forum źle widziana. Masz rację, że należy ten błąd jak najrychlej poprawić
To ateizm na tym ma polegać, że zamiast dyskutować (z cytowaniem i podawaniem źródeł, z którymi się polemizuje) się cenzuruje (a może nawet tabuizuje - nie wymawia słów zakazanych)?

Pozdrawiam
18-01-2016 23:57 
 Ocena 5 na 5
Drobner (19539 punktów)
>>Dlaczego w odpowiedzi nie można używać angielskiego słowa "Apologet ics" (bez spacji) ?

>Prawdopodobnie to jakaś pozostałość z dawniejszych czasów, gdy jeszcze Racjonalista miał zdecydowanie ateistyczny profil. Dziś apologetyka chrześcijańska nie jest już na tym forum źle widziana. Masz rację, że należy ten błąd jak najrychlej poprawić

... i do 'słownika słów zakazanych' włączyć.... słowo "Racjonal ista".
Może to już ostatnie chwile, kiedy można je jeszcze pisać bez 'fałszy wych' spacji?

Piotr Przerwa Drobne r.
19-01-2016 00:16 
 Ocena 2 na 2
eipi (774 punktów)
>Może to już ostatnie chwile, kiedy można je jeszcze pisać bez 'fałszy wych' spacji?
>Piotr Przerwa Drobne r.

Trochę off-topic, ale autentyczne: wiele lat temu, w pewnej firmie firewall wyświetlił mi komunikat z blokadą, gdy próbowałem ściągnąć z internetu pewne "anal izy" (bez spacji)
:-D
19-01-2016 00:28 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Trochę off-topic, ale autentyczne: wiele lat temu, w pewnej firmie firewall wyświetlił mi komunikat z blokadą, gdy próbowałem ściągnąć z internetu pewne "anal izy" (bez spacji)

Pamiętam czasy, gdy (chyba) tu, na fR pisałem, że ktoś się z czegoś 'podśmiechuje'.

I wygwiazdkowało mi (*****) ostatnie pięć liter.

Aż się ze śmiechu... po...śmiałem...

Po pachy tego było.

Drobner za...śmiany
19-01-2016 12:23 
 Ocena 2 na 2
Zielony Tygrys (4780 punktów)
(zablokowany)
>>Trochę off-topic, ale autentyczne: wiele lat temu, w pewnej firmie firewall wyświetlił mi komunikat z blokadą, gdy próbowałem ściągnąć z internetu pewne "anal izy" (bez spacji)
>Pamiętam czasy, gdy (chyba) tu, na fR pisałem, że ktoś się z czegoś 'podśmiechuje'.
>I wygwiazdkowało mi (*****) ostatnie pięć liter.
>Aż się ze śmiechu... po...śmiałem...
>Po pachy tego było.
>Drobner za...śmiany

bo wy się nie znacie. teraz nowa ortografia obowiązuje. można pyerdolić do woli o hójach i nic nie kropkuje. óje.

Słowo Ducha Prawdy: nie można o człowieku, który naucza rzeczy sprzecznych z logiką i racjonalnością mówić, że jest prawidłowo rozwinięty umysłowo.
19-01-2016 00:44 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
(UWAGA: prywata)

Czy jeśli uzupełnię "eipi" o "IO", to bardzo się pomylę?

Howgh, Drobner.
19-01-2016 07:23 
 Ocena 1 na 1
eipi (774 punktów)
>(UWAGA: prywata)
>Czy jeśli uzupełnię "eipi" o "IO", to bardzo się pomylę?
>Howgh, Drobner.

Nie, tylko trochę
Miło że zauważyłeś.
dajmonion (3663 punktów)
>Dziś apologetyka chrześcijańska nie jest już na tym forum źle widziana.
Jest tolerowana, bo co innego teraz jest ważniejsze.


dajmonion
eipi (774 punktów)
>>Dziś apologetyka chrześcijańska nie jest już na tym forum źle widziana.
>Jest tolerowana, bo co innego teraz jest ważniejsze.

Możliwe. Nawet zgadzam się z priorytetami. To jest bardzo niebezpieczny argument, niestety.
W ten sposób politycy odwlekają u nas ad calendas graecas rozwiązanie różnych spraw, które dawno powinny i mogły być rozwiązane. Ja chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego jedno musi wykluczać drugie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365