Witam wszystkich serdecznie po długiej przerwie. z wielką przyjemnością ponownie wracam do lektury i udziału w racjonalista.pl Nie ukrywam, że przywiodła mnie tu potrzeba. mianowicie mam prośbę.. muszę napisać pracę i mam do wyboru 2 możliwości: 1)charakterystyka wybranej epoki w filozofii polskiej 2)charakterystyka wybranych problemów filozofii polskiej w oparciu o źródła. W związku z tym mam pytnie, a w zasadzie ogromną prośbę o pomoc, czy też sugestie, dot. który temat wybrać, ew. jakimi tekstami sie posłużyć. Osobiście chcialem napisać pracę nr. 2 na temat koncyliaryzmu z filozofii polskiej ale zupełnie nie wiem gdzie szukać źródel. Bardzo proszę o pomoc  Pozdrawiam. |