>> Mam co prawda pdf-a, >A nie możesz iść do punktu ksero i wydrukować? Wyjdzie wtedy niedrogo...
Problem w tym, że musiałbym przeedytować całego pdf-a, bo układ jest trochę zaburzony i musiałbym popoprawiać błędy interpunkcyjne, drukarskie... Nie chce mi się tego robić. Ten pdf nie jest najwyższej jakości, a zapodanie komuś książki, która traktuje o tak poważnym temacie, w której są błędy obojętne jakiego rodzaju, równałoby się w niektórych przypadkach wyśmianiu... A tego bym chciał uniknąć, bo nie godzi się, aby taka pozycja z powodu błahych błędów została przez niektórych zignorowana.
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
|