Wnoszę o utemperowanie użytkownika dziduka, który nic nie wnosi na forum swoimi wypowiedziami typu "tak jest", "yhm", a ostatnio spamem namawiającym do rejestracji w jakiejś grze przez link polecający. www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,137176
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.