Nie będzie o tym w czyjej kieszeni siedzi portal Racjonalista tylko o tym, że siedzi w mojej. A dokładniej w smartfonie, którego czasem z niej wyciągam. Wiem, że nie tylko ja coraz rzadziej włączam komputer i większość Internetu czytam i piszę w telefonie. Mało wydajne wprowadzenie tekstu na dotykowej klawiaturze jest tylko moim wyborem i krzyżem, który dźwigam ale z całą resztą niedogodności Racjonalista może mógłby jakoś pomóc. Praktycznie odkąd tylko zacząłem tu zaglądać, pojawiały się propozycje żeby stronę trochę unowocześnić i zawsze byłem przeciw, bo w obecnej formie jest klimat i przyzwyczajenie ale coraz bardziej wolałbym wygodę. Czy da się coś zrobić, żeby lepiej czytało się na tzw. urządzeniach mobilnych? Żeby tekst automatycznie dopasowywał się do szerokości ekranu nie zmniejszając czcionki do zera praktycznie? I czy można wyciąć to drzewko w końcu. To nawet w komputerze przy długich wątkach jest niewygodne a w telefonie jeszcze razy trzy bardziej. Wiem, że chciałbym cudów ale co szkodzi spytać, spróbować. |