>W końcu radni zapewnili sobie kolejna kadencje. Będą wybrani, demokratycznie, poza tymi co byli przeciw. >A Łomża będzie miała władze na jakie zasługuje. W następnej kadencji umysły i serca radnych będzie zaprzątać dylemat bonifikaty powyżej 100%, jak mniemam... A ci, co byli przeciw, okopią się na z góry upatrzonych pozycjach, czyli przed monitorami kompów. I koło trzepaka. Oraz w maglu.
|