Cześć Wam!!.Piszę w "Racjonaliście" po raz pierwszy.Do dzisiejszego dnia z wielką ciekawością czytałam treści waszych wypowiedzi,mam nadziej,że już niebawem i ja zacznę wyrażac swoje opinie....jednak chyba jeszcze poczekamAle o co konkretnie chce zapytać...mianowicie,czy znacie jakieś dobre szkoły fotograficzne w Polsce??Moja pasją jest fotografika jednak dotychczas wyłącznie amatorska.Bardzo chciałabym uczyć się tej cudownej sztuki od profesjonalistów.Jeśli ktoś z Was wie ,gdzie mogę próbować,prosiłabym o odpowiedz...z góry dziękuje
>Jeśli ktoś z Was wie ,gdzie mogę >próbować,prosiłabym o odpowiedz...z góry dziękuje
Byłem swego czasu w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym (ŁTF). Miało to raczej amatorski charakter, ale jeśli takie towarzystwa jeszcze funkcjonują (w Łodzi, o ile wiem - tak), to można tam zacząć, a napewno dowiedzieć się, dokąd skierować następne kroki.
>Cześć Wam!!.Piszę w "Racjonaliście" po raz pierwszy.Do >dzisiejszego dnia z wielką ciekawością czytałam treści >waszych wypowiedzi,mam nadziej,że już niebawem i ja zacznę >wyrażac swoje opinie....jednak chyba jeszcze poczekamAle >o co konkretnie chce zapytać...mianowicie,czy znacie jakieś >dobre szkoły fotograficzne w Polsce??Moja pasją jest >fotografika jednak dotychczas wyłącznie amatorska.Bardzo >chciałabym uczyć się tej cudownej sztuki od >profesjonalistów.Jeśli ktoś z Was wie ,gdzie mogę >próbować,prosiłabym o odpowiedz...z góry dziękuje >
hej hej!!! ja też po raz pierwszy zabieram tu głos-choć podczytuję od dawna) ala
witam...rzuć okiem na to, na co ja czasem rzucam okiem... fotografuję, ponieważ jestem tym, co widzę, i niczym więcej... pozdrawiam www.zen-za.blog.onet.pl