Racjonalista - Strona głównaDo treści
Musi być ten pierwszy raz:)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
08-09-2007 11:51Ester@Musi być ten pierwszy raz:)
Cześć Wam!!.Piszę w "Racjonaliście" po raz pierwszy.Do dzisiejszego dnia z wielką ciekawością czytałam treści waszych wypowiedzi,mam nadziej,że już niebawem i ja zacznę wyrażac swoje opinie....jednak chyba jeszcze poczekamAle o co konkretnie chce zapytać...mianowicie,czy znacie jakieś dobre szkoły fotograficzne w Polsce??Moja pasją jest fotografika jednak dotychczas wyłącznie amatorska.Bardzo chciałabym uczyć się tej cudownej sztuki od profesjonalistów.Jeśli ktoś z Was wie ,gdzie mogę próbować,prosiłabym o odpowiedz...z góry dziękuje

IQ955 (2355 punktów)Odp: musi być ten pierwszy raz:)
>Jeśli ktoś z Was wie ,gdzie mogę
>próbować,prosiłabym o odpowiedz...z góry dziękuje

Byłem swego czasu w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym (ŁTF). Miało to raczej amatorski charakter, ale jeśli takie towarzystwa jeszcze funkcjonują (w Łodzi, o ile wiem - tak), to można tam zacząć, a napewno dowiedzieć się, dokąd skierować następne kroki.


Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
panna.m (33 punktów)Odp: Musi być ten pierwszy raz:)
www.fotoedukacja.edu.pl/ tę szkołę polecił mi znajomy, który się tam uczył.
Pozdrawiam
fheng (92 punktów)
>Cześć Wam!!.Piszę w "Racjonaliście" po raz pierwszy.Do
>dzisiejszego dnia z wielką ciekawością czytałam treści
>waszych wypowiedzi,mam nadziej,że już niebawem i ja zacznę
>wyrażac swoje opinie....jednak chyba jeszcze poczekamAle
>o co konkretnie chce zapytać...mianowicie,czy znacie jakieś
>dobre szkoły fotograficzne w Polsce??Moja pasją jest
>fotografika jednak dotychczas wyłącznie amatorska.Bardzo
>chciałabym uczyć się tej cudownej sztuki od
>profesjonalistów.Jeśli ktoś z Was wie ,gdzie mogę
>próbować,prosiłabym o odpowiedz...z góry dziękuje
>

hej hej!!! ja też po raz pierwszy zabieram tu głos-choć podczytuję od dawna)
ala
waldmarc (4307 punktów)
Pozdrowienia dla włocławianki (chyba się nie mylę?), która ma już swój pierwszy raz (w Racjonaliscie) za sobą
diogenes (42753 punktów)
witam...rzuć okiem na to, na co ja czasem rzucam okiem...
fotografuję, ponieważ jestem tym, co widzę,
i niczym więcej...
pozdrawiam
www.zen-za.blog.onet.pl

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365