>Czy Pokojowa Nagroda Nobla ma jeszcze sens, czy to już tylko farsa ?
Idea nagrody Nobla się zdewaluowała i proponuję zmienić jej nazwę. Bobel już był, to może bąbel? Jak fachnie, to nikomu nie krzywdy nie zrobi, a kasa będzie. Chociaż po co Putinowi te parę groszy i może je głęboko sobie wsadzić gdzieś! Ale wizerunek jego by zyskał, gdyby tak wespół z Franciszkiem sobie go wkładali(bąbla).
|