Dzisiaj rano w TVN24 abp Goclowski przyznal ze ks.Jankowski jednak otrzymal od niego list(wzywajacy do ustapienia). Pralat wczesniej wypieral sie i twierdzil ze zadnego listu nie dostal (zawinila poczta  ?). A dlaczego teraz wiadomo ze jednak dostal? Bo abp Goclowski, sprytnie przycisniety przez dziennikarza (wyrazy uznania...), powiedzial, ze ks.Jankowski przeslal na ten list odpowiedz... Jakze to, ksieze pralacie, nie wiecie ze kazde klamstwo ma krotkie nogi, hihihi... pozdro. |