Witajcie. Przeczytałem fajny artykuł o TRANSUBSTANCJACJI pana Agnosiewicza w 13-stym numerze FiM-u (str.17), p.t. Na szczytach tupetu. Jestem bardzo zbudowany wywodami w nim zawartymi. To takie oczywiste dla niewielu (w tym i mnie), wprost - oczywista oczywistość, ale jakże niepojęte dla tak wielu, którzy ślepo wierzą w ten mszalny, wzniosły akt przeistoczenia. Chciałem komuś przedstawić ów artykuł w wersji elektronicznej, lecz jaka szkoda że dopiero za jakieś 3 tygodnie będzie można ową całość przeczytać na elektronicznych łamach FiMu, który tak jakoś dziwnie działa, z taaakim opóźnieniem. Próbowałem i na podstronach Racjonalisty znaleźć ten artykuł, ale nie znalazłem. Może jednak ktoś z szanownych forumowiczów wie, jak to odnaleźć... |