>A mnie się zdaje, że forum właśnie po to jest, aby ludzie szukający pomocy w takich sprawach ją otrzymali.
I dobrze ci się... zdaje!
>I bez reprymendy, tylko rzeczowo.
To nie była... reprymenda! Link - który podałem w odpowiedzi moim skromnym zdaniem na miano rzeczowego... zasługuje!
>Może nie każdy wie jak znaleźć
Może tak się zdarzyć, wtedy chętnie służę... pomocą!
>czasem nie wiadomo czego konkretnie szukać.
Nie przesadzaj! To ja jestem... komputerowym idiotą! Ale potrafię wklepać kluczowe słowa w wyszukiwarkę i... zaleźć odpowiedż! Moim zdaniem usprawiedliwiasz... lenistwo! Chcesz być pasterzem i hodować... barany? Podać im wszystkie gotowe odpowiedzi... na tacy? Moim zdaniem takie podejście jest... niewychowawcze! Trzeba młodzieżowcom pokazać kierunek, a nie wręczać... gotowe ściągi!
Mam nadzieję, że podzielisz... mój punkt widzenia!
Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
|