Racjonalista - Strona głównaDo treści
Latający Potwór Spaghetti cd.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
15-01-2009 23:14paluch (313 punktów)Latający Potwór Spaghetti cd.
Zakładam nowy wątek gdyż poprzedni o podobnej tematyce się już wyczerpał. Chciałem zaprosić wszystkich do lektury. Mamy już statut, do ściągnięcia tu: odsiebie.com/pokaz/1342956---24f0.html . Jeżeli macie jakieś propozycje proszę o kontakt: moc.liamg@dnalopmsf

Pozdrawiam
Grzegorz Paluch
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adam Gilniewski (399 punktów)
>Zakładam nowy wątek gdyż poprzedni o podobnej tematyce się już wyczerpał. Chciałem zaprosić
>wszystkich do lektury. Mamy już statut, do ściągnięcia tu:
>odsiebie.com/pokaz/1342956---24f0.html . Jeżeli macie jakieś propozycje proszę o kontakt:
>moc.liamg@dnalopmsf
>Pozdrawiam
>Grzegorz Paluch

Czy można liczyć na wersję w bardziej ludzkim, nie xml-owym formacie?
webmaster (moderator)
Można: [Załącznik]
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Czy można liczyć na wersję w bardziej ludzkim, nie xml-owym formacie?
Moja przeglądarka zaproponowała mi pobranie pliku o rozszerzeniu "docx" (MS Word 2007) a nie "xml".
Załączam plik w starszej wersji, czyli "doc" dla MS Word 97-2003.

   
[Załącznik]
Adam Gilniewski (399 punktów)
Danke schön Zaraz zaspokoję swoją ciekawość.
paluch (313 punktów)
Dziękuję moderatorowi za wrzucenie statutu na stronę racjonalisty.
odsiebie.com/pokaz/1352094---a71e.html tutaj można ściągnąć statut w formacie pdf
Laughing Man (21 punktów)
Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Panu Doktorowi Pawłowi Boreckiemu za udostępnienie mi materiałów, bez których Statut nie powstałby w ogóle. Latający Potwór Spaghetti na pewno Pana za to wynagrodzi.
Laughing Man (21 punktów)
Zmieniłem nieco zasady finansowania- składki od teraz są dobrowolne, lecz nadal ustalane przez Makaronowy Sabat. W końcu nie jesteśmy pijawkami.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365