Jestem współorganizatorem Festiwalu Chemicznego orgaznizowanego przez Technikum Chemiczne w Warszawie (ul. Saska 78), otwartego i bezpłatnego dla wszystkich zainteresowanych. W związku z Międzynarodowym Rokiem Chemii 2011 (Festiwal odbędzie się w maju) poszukuję ciekawych pomysłów jak również osób związanych z Uczelniami Wyższymi, Instytutami itp. które mogłyby się do niego przyłączyć uatrakcyjniając imprezę. Wasze pomysły, przemyślenia ---> piszcie |