>Żydzi wszędzie widzą antysemityzm i rasizm, nikt ich nawet słowem obrazić nie może nie mówiąc o wyrzucaniu ich z jakiegoś kraju. Ale jak oni stosują to co tak krytykują to już dobrze? Spora hipokryzja.
A czym twoje podejście różni się od podejścia tych fanatyków ? Jeśli chcesz zwrócić uwagę na czyjeś problemy to daj przykład że można je rozwiązywać, i być mądrzejszym. Niestety ale to właśnie za sprawą takich osób i takiego podejścia jak twoje każda, często słuszna krytyka działań Izraela, jest odbierana jako atak.
|