>Czy ktoś z was stosuje lub próbował stosować tą technikę zapamiętywania i z jakim skutkiem?
Nie wiem, czy myślimy o tym samym, ale owszem, próbowałem. W zasadzie, nie tyle "budowałem pałac", co "tworzyłem pulpit", i powiem tak: z jednej strony, technika niezwykle przydatna, bo rzeczywiście pozwala zapamiętać dość szybko skomplikowane nieraz rzeczy. Z drugiej, nie jest tak idealna, jak mogłoby się wydawać, bo zwyczajnie nie wszystko da się w ten sposób "zapisać".
Pozdrawiam.
|