Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy Jezus miewał erekcje?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
13-07-2010 19:37Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
Czy Jezus miewał erekcje?
Ocena -3 na 3
Czy Jezus miewał erekcje?

Chyba tak.

Proszę, zobaczcie mój artykuł ze zdjęciami,
których tutaj nie mogę załaczyć do tekstu:
www.eioba.(*)ezus_zbawia_rowniez_w_playboyu

Na zdjęciach widać Jezusa w dwuznacznych sytuacjach: trzymającego w ramionach nagą kobietę, podglądającego dwie lesbijki oraz stojącego obok prostytutki na ulicy.

Co o tym wszystkim myślicie? Czy to nie przesada?

Ale przecież Jezus też człowiek i czasami może mieć ochotę pooglądać, jak to ten Pan Bóg tę niewiastę skonstruował. Jeżeli był mężczyzną, to musiał miewać erekcje, no nie?



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

PiotrB (2937 punktów)
>Czy Jezus miewał erekcje?

Zazwyczaj w takich chwilach zadaję sobie pytanie, co miało na celu takie zdjęcie? No miało coś na celu czy nie? Jaki jest tego sens? Jest jakiś sens? Jest?
13-07-2010 19:53 
 Ocena-2 na 2
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)

>Zazwyczaj w takich chwilach zadaję sobie pytanie, co miało na celu takie zdjęcie? No miało coś na celu czy nie? Jaki jest tego sens? Jest jakiś sens? Jest?

A wątpisz w to?
lukaszewicz (5674 punktów)

>Jeżeli był mężczyzną, to musiał miewać erekcje, no nie?

Jeżeli był.
13-07-2010 19:52 
 Ocena-2 na 2
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>
>Jeżeli był mężczyzną, to musiał miewać erekcje, no nie?
>Jeżeli był.
>

A Jeżeli nie był mężczyzną ... ??
Witold Baryluk (630 punktów)
>>
>Jeżeli był mężczyzną, to musiał miewać erekcje, no nie?
>>Jeżeli był.
>>
>A Jeżeli nie był mężczyzną ... ??
A jeżeli nie był?
15-07-2010 11:11 
 Ocena 4 na 6
łowczy (90 punktów)

>A Jeżeli nie był mężczyzną ... ??
>Jeżeli był.
Nie dość, że zakładasz kretyński tematycznie wątek, to jeszcze się nie możesz zdecydować. Sam jesteś pewnie ofiarą nieudanej reinkarnacji frywolnego Buddy, więc czego się czepiasz Jezusa i jego erekcji. Zajmij się własną i za bardzo się nie onanizuj oglądając swój obrazek, bo ci włosy między palcami urosną.
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> Jeżeli był mężczyzną, to musiał miewać erekcje, no nie?
Nie musiał. Są ludzie aseksualni. Może On do takich należał. Albo miał uszkodzone jakieś nerwy, czy inne mechanizmy odpowiedzialne u mężczyzn za erekcję. Może był homoseksualny, czyli jak to się teraz mówi nieheteronormatywny i erekcje, owszem miewał, ale na widok ładnych chłopców.
Za mało wiemy w ogóle o życiu Jezusa jako takiego, a cóż dopiero spekulować na temat Jego seksualności. Jak powtórnie przyjdzie na świat, będzie się można Go zapytać.

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
13-07-2010 21:57 
 Ocena-3 na 3
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
> Może był homoseksualny, czyli jak to się teraz mówi nieheteronormatywny i erekcje, owszem miewał, ale na widok ładnych chłopców.

To dlatego miał aż dwunastu "apostołów"? Tak grupowo?

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>To dlatego miał aż dwunastu "apostołów"? Tak grupowo?
Ale większość apostołów miała(o) żony.


Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
13-07-2010 22:48 
 Ocena-2 na 2
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>>To dlatego miał aż dwunastu "apostołów"? Tak grupowo?
>Ale większość apostołów miała(o) żony.

Napewno? A może tylko tak mówili - taka "przykrywka"?

Większość apostołów miała, ale jakoś nie często do nich do domu zaglądali,
bo woleli z tą mniejszościa się wałęsać po krzakach w nocy nad jeziorem,
przy buteleczce wina, którego jezus zawsze miał jakoś pod dostatkiem,
gdy tylko miał trochę wody z jeziora...
13-07-2010 22:58 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
> wina, którego Jezus zawsze miał jakoś pod dostatkiem,
gdy tylko miał trochę wody z jeziora...
Proszę nie robić z Jezusa opoja! A razem z nimi "wałęsało" się mnóstwo kobiet różnego autoramentu, o czym piszą Ewangelie, tylko kościół jakoś o tym niechętnie wspomina bo mu to nie konweniuje z ideą celibatu!!

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
13-07-2010 23:09 
 Ocena-2 na 2
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)

>Proszę nie robić z Jezusa opoja! A razem z nimi "wałęsało" się mnóstwo kobiet różnego autoramentu,

Te kobiety, to właśnie żony apostolów! Proszę nie robić z tych zacnych niewiast, szukających przygód, w nocy w krzakach, nimfomanek!

A może jednak Playboy przedstawił na tych zdjęciach prawdę biblijno-historyczną?

Zobacz i oceń sam(a): www.eioba.(*)ezus_zbawia_rowniez_w_playboyu
13-07-2010 23:23 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Te kobiety, to właśnie żony apostolów!
Nie tylko żony apostołów. A Maria Magdalena?

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
13-07-2010 23:53 
 Ocena-1 na 1
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>>Te kobiety, to właśnie żony apostolów!
>Nie tylko żony apostołów. A Maria Magdalena?

Właśnie! Maria Magdalena!

Plejboj powinien zrobić z nią sesję ...
14-07-2010 05:42 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Plejboj powinien zrobić z nią sesję ...
Cha! Cha! Sesja z kościotrupem. Uśmiałam się jak norka! To podobne do wyciągania Popiełuszki z grobu, ażeby mu coś tam, coś tam , odciąć.

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
14-07-2010 10:16 
 Ocena-1 na 1
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>>Plejboj powinien zrobić z nią sesję ...
>Cha! Cha! Sesja z kościotrupem. Uśmiałam się jak norka!

Że niby Maria Magdalena miałaby być supermodelką-anorektyczką?

Pani Profesor!

Oczywiście miałem na myśli sesję "zastępczą" -- skoro Playboy zrobił sesję z Jezusem, to dlaczego nie z Marią Magdaleną?
14-07-2010 18:42 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Oczywiście miałem na myśli sesję "zastępczą" -- skoro Playboy zrobił sesję z Jezusem, to dlaczego nie z Marią Magdaleną?
Ale, w przeciwieństwie do Jesusa, nikt nie wie jak wyglądała MM.

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)

>Ale, w przeciwieństwie do Jesusa, nikt nie wie jak wyglądała MM.

jak wyglądała MM?

Miała długie włosy, piękne sterczące piersiątka i fajną zgrabną dupcię i nie nosiła ani majtek, ani stanika pod swoją białą, bawełnianą, zwiewną, letnią, półprzezroczystą sukienką ...


Ale kto tak naprawdę wie, i z jakich to żródeł, jak wyglądał Jezus?

Jezus - był wysokim, szczupłym blondynem o niebieskich oczach i wąskiej, pociągłej twarzy? Typ skandynawski?
14-07-2010 19:53 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>Ale kto tak naprawdę wie, i z jakich to żródeł, jak wyglądał Jezus?
A całuj Turyński, to pies?

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>>Ale kto tak naprawdę wie, i z jakich to żródeł, jak wyglądał Jezus?
>A całun Turyński, to pies?

A całun Turyński, to podróbka. Bezczelne fałszerstwo. Ot co!

14-07-2010 20:29 
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>A całuj Turyński, to podróbka. Bezczelne fałszerstwo. Ot co!
Ale wizerunk Jesusa zawiera.

Jeżeli, daj Boże, Pan Bóg jest, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pana Boga nie ma, to niech was ręka boska broni.
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>>A całun Turyński, to podróbka. Bezczelne fałszerstwo. Ot co!

>Ale wizerunek Jesusa zawiera.

Tak. Jakiś wizerunek zawiera. Z tym się zgodzę.
14-07-2010 22:00 
 Ocena-1 na 1
Zbyszek M. (157 punktów)
(zablokowany)
>>Ale, w przeciwieństwie do Jesusa, nikt nie wie jak wyglądała MM.

>Miała długie włosy, piękne sterczące piersiątka i fajną zgrabną dupcię i nie nosiła ani majtek, ani stanika pod swoją białą, bawełnianą, zwiewną, letnią, półprzezroczystą sukienką ...

MM?


lotrek (14275 punktów)

>Na zdjęciach widać Jezusa w dwuznacznych sytuacjach: trzymającego w ramionach nagą kobietę, podglądającego dwie lesbijki oraz stojącego obok prostytutki na ulicy.
A ciebie to po prostu rajcuje...mówiąc kolokwialnie.

>Co o tym wszystkim myślicie?
Myślę, że twój wątek nadaje do Bazgrołów, Hyde Parku a nie do Działu>> Religie.
Szkoda też, że nie ma działu "gdybanie", tytuł twojego wątku pasowałby tam idealne.

"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
13-07-2010 21:53 
 Ocena-1 na 1
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>A ciebie to po prostu rajcuje...mówiąc kolokwialnie.
>

To Ciebie to rajcuje - bo Twój osąd to była Twoja projekcja psychologiczna!

Ja to badam naukowo w sensie kontekstu socjologiczno-kulturowo-religijno-postmodernistycznego.
13-07-2010 22:03 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)

>Ja to badam naukowo w sensie kontekstu socjologiczno-kulturowo-religijno-postmodernistycznego.
To się teraz tak nazywa? Po naszemu brzmi to lepiej....zawracanie Wisły kijem.


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
lotrek (14275 punktów)
>Czy Jezus miewał erekcje?
Z tobą rzeczywiście jest coś nie tak. Gdzie możesz, pakujesz się z tym linkiem:

Tutaj
Zresztą był już wątek na temat tego numeru Playboy'a, ale nie było powodem niczyjej ekscytacji.



"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
13-07-2010 23:22 
 Ocena-3 na 3
Zbigniew Modrzejewski (157 punktów)
(zablokowany)
>Zresztą był już wątek na temat tego numeru Playboy'a, ale nie było powodem niczyjej ekscytacji.
>

A skąd wiesz, że niczyjej?
Bo Tobie już nie "staje" ? Znowu kolejna projekcja psychologiczna?

Lotrek, Ty się chłopie lecz u psychologa i u seksuologa !!! Nawet jak byś się na głowy ze swoim wackiem pozamieniał
to i tak by Ci nic nie pomogło! Jesteś beznadziejnym przypadkiem.
14-07-2010 05:02 
 Ocena 2 na 2
lotrek (14275 punktów)

>A skąd wiesz, że niczyjej?
Przynajmniej na tym forum....

>Bo Tobie już nie "staje" ? Znowu kolejna projekcja psychologiczna?
No cóż, każ się leczyć na nogi...bo na głowę już za późno.


"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
kogut59 (3090 punktów)
>Czy Jezus miewał erekcje?
Oczywiscie ale na widok chłopców do 14 lat ponieważ byl homo i pedofilem. Taka była moda w tamtych czasach. Owa tradycje podtrzymuje kk do dzisiaj.
libertyn (3006 punktów)
>Jeżeli był mężczyzną, to musiał miewać erekcje, no nie?

Tak. Musiał mieć erekcje. A jako fanatyk stosujący się do Tory nie onanizował się, więc musiał mieć też zmazy nocne.

Racjonaliści śmieją się w Sejmie
Nie klękamy przed bakterią
Zbigniew Mazur (292 punktów)
>Czy Jezus miewał erekcje?
Co za znakomity temat na wątek , wielkie brawa za inwencję twórczą, dzięki której dział: religie nie będzie taki nudny. A i bardzo istotnej rzeczy się dowiemy, przecież to niesamowicie ważne jest zganienie dla milionów chrześcijan na świece, jak i ateistów, czy agnostyków. Stawał Jezusowi, czy też nie.

>Chyba tak.
Piszesz to z dużą dozą pewności i dobrze ci idzie, może więc poszerzyłbyś temat o to, na widok kogo Jezusowi stawał. Czy na widok apostołów kąpiących się w jeziorze Genezaret, czy może na widok Mari Magdaleny ubranej w zwiewne szaty.
PS. Skoro jestem już przy MM, może wartowałoby się zastanowić, czy bardziej ceniła seks oralny od analnego a może odwrotnie.

Zdzisiek N. (157 punktów)
(zablokowany)
> na widok kogo Jezusowi stawał. Czy na widok apostołów kąpiących się w jeziorze Genezaret, czy może na widok Mari Magdaleny ubranej w zwiewne szaty?

Chyba jednak na widok Mari Magdaleny ubranej w zwiewne szaty?

Gdyby Jezus był homo, to Watykan by go ukrzyżował po raz drugi, jak wróci na Sąd Ostateczny.

Zrozum, Watykan nigdy nie zaakceptuje homoseksualnych skłonności Jezusa.

Zdzisiek N. (157 punktów)
(zablokowany)
>PS. Skoro jestem już przy MM, może wartowałoby się zastanowić, czy bardziej ceniła seks oralny od analnego a może odwrotnie.

Fakt. Tego nie wiemy.

Wartowałoby się nad tym zastanowić.





orchidea78 (385 punktów)
Każdy mężczyzna bez zaburzeń neurologicznych , osiąga stan podniecenia.
Zdzisiek N. (157 punktów)
(zablokowany)
> Każdy mężczyzna bez zaburzeń neurologicznych , osiąga stan podniecenia ...
>

Każdy mężczyzna bez zaburzeń neurologicznych , osiąga stan podniecenia patrząc na Ciebie,
jak powoli rozpinasz stanik ... ?


.
Zdzisiek N. (157 punktów)
(zablokowany)
Polański udzielił wywiadu pisarzowi Martinowi Amisowi w rok po swojej ucieczce ze Stanów. Amis opublikował go w książce o znamiennym tytule: Visiting Mrs Nabokov.

Fragment tłumaczenia reżysera w kwestii uprawiania seksu analnego z dziećmi przyprawia o mdłości:

Jeśli zabiłbym kogoś, nie musiałbym tłumaczyć się w prasie, ale muszę jeśli chodzi o pieprzenie młodych dziewczyn. Sędziowie chcą pieprzyć młode dziewczyny, ława przysięgłych też. Wszyscy chcą pieprzyć młode dziewczyny.

Więcej: www.racjonalista.pl/forum.php/s,346803

Aldona Posuwała (25 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365