Racjonalista - Strona głównaDo treści
zasada nr 28

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
29-07-2021 16:42okragly (21676 punktów)zasada nr 28
Nie jemy po zapadnieciu zmroku. W raju nie jedli, dlatego żyli długo i szczęśliwie (spelniając jednocześnie 27 poprzednich zasad ) co było proste i naturalne jak to, że nie jemy po zapadnięciu zmroku
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Nie jemy po zapadnieciu zmroku. W raju nie jedli, dlatego żyli długo i szczęśliwie (spelniając
>jednocześnie 27 poprzednich zasad ) co było proste i naturalne jak to, że nie jemy po zapadnięciu
>zmroku
>
Niektórzy musieliby wytrzymać pół roku...
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Nie jemy po zapadnieciu zmroku. W raju nie jedli...
>Niektórzy musieliby wytrzymać pół roku...
Tam i tak jest niespecjalnie rajsko.

cr
29-07-2021 23:34 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Nie jemy po zapadnieciu zmroku. W raju nie jedli, dlatego żyli długo i szczęśliwie
>Niektórzy musieliby wytrzymać pół roku...
spożywanie po zapadnięciu zmroku przyczyna chorob (cierpienia)
romaro (25211 punktów)
>>>Nie jemy po zapadnieciu zmroku. W raju nie jedli, dlatego żyli długo i szczęśliwie
>>Niektórzy musieliby wytrzymać pół roku...
>spożywanie po zapadnięciu zmroku przyczyna chorob (cierpienia)
To kiedy spożywasz? Ja zwykle wieczorem i rano nawet za bardzo nie cierpię.
Może jesteś bezrobotny to dla ciebie każda pora powinna być dobra.
30-07-2021 18:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Nie jemy po zapadnieciu zmroku. W raju nie jedli, dlatego żyli długo i szczęśliwie
>>>Niektórzy musieliby wytrzymać pół roku...
>>spożywanie po zapadnięciu zmroku przyczyna chorob (cierpienia)
>To kiedy spożywasz? Ja zwykle wieczorem i rano nawet za bardzo nie cierpię.
rano nie,
w raju się budzimy, po debatujemy (jak to na wczasach), za czym wrzucimy na ruszt (trzeba pójść na grzyby, ryby) minie wiele czasu zanim zjedli, był raczej jeden posiłek (w raju nie pracowali), ale jako np brukarz musisz zjeść 3 x więcej a więc 3 posiłki

>Może jesteś bezrobotny to dla ciebie każda pora powinna być dobra.
tzw siesta, to dobry pomysł
30-07-2021 18:25 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>>>spożywanie po zapadnięciu zmroku przyczyna chorob (cierpienia)
>>To kiedy spożywasz? Ja zwykle wieczorem i rano nawet za bardzo nie cierpię.
>ale jako np brukarz musisz zjeść 3 x więcej a więc 3 posiłki
Ja o niebie ty o chlebie.

30-07-2021 18:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>spożywanie po zapadnięciu zmroku przyczyna chorob (cierpienia)
>>>To kiedy spożywasz? Ja zwykle wieczorem i rano nawet za bardzo nie cierpię.
>>ale jako np brukarz musisz zjeść 3 x więcej a więc 3 posiłki
>Ja o niebie ty o chlebie.
>
w raju było piwo, wino, wódka, maryśka i inne. Nikt tego nie tykał. Pił zwykłą wodę, to być papierek lakmusowy dzisiejszej szczęśliwości, gdzie ogrom ludzi musi ze szczęścia sie napić, naćpać, zatracić w grach, serialach, internetach i innych, aby zapomnieć, że są (wg patoelit) szczęśliwi
31-07-2021 04:40 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
Pieprzenie na okrągło
>w raju było piwo
"w raju nie było piwa"
www.racjonalista.pl/forum.php/s,850151#w850203

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
31-07-2021 06:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Pieprzenie na okrągło
się zapętliłem
>>w raju było piwo
>"w raju nie było piwa"
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,850151#w850203

tutaj powolalem sie na eksperyment z szczurami , żyjąc w normalnych dla siebie warunkach (szczurzym raju) nie tykaly alkoholu, narkotyków gdy pozbawiono ich np stada zaczeły pić i używać
Amerykańscy żołnierze w Wietnamie nałogowo i powszechnie się narkotyzowali, po wojnie, wróciwszy do rodzin przestawali

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365