>panie ale to stare jest już w necie było to wałkowane wiele razy Wałkowania takich spraw nigdy za wiele. Albo mamy państwo prawa, albo równych i równiejszych, przy czym ci drudzy to kler katolicki. Arcybiskup zniszczył człowieka i jego rodzinę. Zasłużył na wielokrotne przypominanie ludziom, co zrobił. Z wrodzonej powściągliwości i nabytego wychowania nie obdarzę go żadnym epitetem, chociaż też zasłużył.
|