 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-07-2010 09:58 | lukaszewicz (5674 punktów) | 22 lipca
3 na 3 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >Poza tym wszystkiego najlepszego z okazji święta Wedla. Pamiętam, że w Rzeszowie z okazji 22 lipca organizowano festyn nad zalewem i jedną z atrakcji zawsze była próba złowienia mieszkającej w zalewie Paskudy. Na szczęście się nie udało i Paskuda siedzi tam do dziś.
|
|
 | 2 na 2 | lukaszewicz (5674 punktów) |
>Pamiętam, że w Rzeszowie z okazji 22 lipca organizowano festyn nad zalewem i jedną z atrakcji zawsze była próba złowienia mieszkającej w zalewie Paskudy. Na szczęście się nie udało i Paskuda siedzi tam do dziś.
Paskuda z okazji 22 lipca pływała w zalewie, ale Zegrzyńskim. O ile mnie pamięć nie myli została zidentyfikowana jako Jerzy U.- rzecznik prasowy ówczesnego rządu.
|
|
|  | 1 na 1 | Myflowers (2721 punktów) | > >Pamiętam, że w Rzeszowie z okazji 22 lipca organizowano festyn nad zalewem i jedną z atrakcji zawsze była próba złowienia mieszkającej w zalewie Paskudy. Na szczęście się nie udało i Paskuda siedzi tam do dziś.> Paskuda z okazji 22 lipca pływała w zalewie, ale Zegrzyńskim.> O ile mnie pamięć nie myli została zidentyfikowana jako Jerzy U.- rzecznik prasowy ówczesnego rządu.A bo to Paskud ci u nas dostatek - ale Jerzy U. to była najpiękniejsza z Paskud Paskuda.... Dawniej to były Paskudy, łza się w oku kręci...Bo te dzisiejsze to ech...albo jeszcze gorzej... 
(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
|
|
|  | | Meretseger (61860 punktów) |
> Paskuda z okazji 22 lipca pływała w zalewie, ale Zegrzyńskim.W każdym zalewie pływała jakaś Paskuda. W Zemborzyckim też. Niektórzy twierdzili, że ta podlubelska to była kuzynka Nessie. Licho wie, może i prawda, bo zupełnie jak Nessie wszyscy Paskudę widzieli, tylko nikt nie widział
|
|
|  | 1 na 1 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) |
>Paskuda z okazji 22 lipca pływała w zalewie, ale Zegrzyńskim. Ta w Zegrzyńskim to była Paskuda centralna, dla najwyższych władz państwa i partii, a w Rzeszowie była Paskuda lokalna dla ludu.
|
|
| |  | 3 na 3 | Adamiak (36436 punktów) | >... Paskuda lokalna dla ludu. Dla ludu była w zalewie siarkowej. Ale też Paskudna.
|
|
2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | > > Poza tym wszystkiego najlepszego z okazji święta Wedla.Nawzajem. W ogóle 22 lipca to w mojej rodzinie dzień pechowy - jak nie urodziny, to imieniny. I weź tu, człowieku, świętuj, to się narazisz na zarzut, żeś komuch...
|
|
 | 1 na 1 | Adamiak (36436 punktów) | > W ogóle 22 lipca to w mojej rodzinie dzień pechowy - jak nie urodziny, to imieniny. I weź tu, człowieku, świętuj, to się narazisz na zarzut, żeś komuch...  Po 89 był czas na zmiany, mogłaś zmienić rodzinę.
|
|
2 na 2 | apud (4399 punktów) | > niektórzy mają już kościół z głowy.> wyborcza.p(*)695,Katolik_w_mniejszosci.html> Poza tym wszystkiego najlepszego z okazji święta Wedla.> Marek.O cholera, to jeszcze jakiegoś Kościelnego Święta w 22 lipca nie wprowadzili? PS Od czasu jak Wedla kupił Catbury to zal mi polityki historycznej. Tamte komusze słodycze z Wedla to było cos, kochani moi. Teraźniejsza produkcja to standardowe gówno, którego pełno na Świecie. Sliwki w czekoladzie, pamiętam, wiśnie tez, chałwa... Chcieliscie to macie Skumbraia w tomacie i ksiądz!
|
|
 | 1 na 1 | Meretseger (61860 punktów) |
>Sliwki w czekoladzie, pamiętam, wiśnie tez, chałwa... Śliwki w czekoladzie to najlepsze z lubelskiej "Solidarności"* są. Polecam. Nałęczowskie się nazywają. Niebo w gębie. *firma istnieje od 1952 roku. Ta druga Solidarność z 1980 to plagiat.
|
|
 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | > Teraźniejsza produkcja to standardowe gówno, którego pełno na Świecie.Nie, to gówno produkowane według standardów ustanawianych dla krajów Trzeciego Świata, takich jak np. Polska.
Nie bez powodu co bogatsi Polacy zaopatrują się w produkty w Berlinie, Paryżu czy Londynie.PS Teraz to wyroby Wedla będą dopiero smakowite!
Preparat zawiera w składzie kompleks sylimarynowo-fosfolipidowy o zawartości 30% flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę.
|
|
 | | spray (5875 punktów) |
>O cholera, to jeszcze jakiegoś Kościelnego Święta w 22 lipca nie wprowadzili? A.. no , jakoś nie... Podejrzewam jakąś magię o nadprzyrodzoną ingerencję. Jak wiadomo, wszyscy przykładni katolicy, brzydzący się magią liczb i inną magią, jak ognia będą unikać wszelkich skojarzeń liczbowych. Z miarodajnego źródła (katoliczka wierząca w magię liczb) dowiedziałam się, że 22 jest wielokrotnością 11. listopad(jedenasty jedenasty!) KTOŚ strzeże tej liczby. Święta nie będzie!
>PS >Od czasu jak Wedla kupił Catbury to zal mi polityki historycznej. Tamte komusze słodycze z Wedla to było cos, kochani moi. Teraźniejsza produkcja to standardowe gówno, którego pełno na Świecie. >Sliwki w czekoladzie, pamiętam, wiśnie tez, chałwa... >Chcieliscie to macie >Skumbraia w tomacie >i ksiądz! Ale już Mozartkugeln... Wybór należy do Ciebie, hehe...
|
|
3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | >wszystkiego najlepszego z okazji święta Wedla.
Przyłączam się, ale ja dziś świętuję Dzień Aproksymacji Pi.
|
|
 | 1 na 1 | lukaszewicz (5674 punktów) |
> Przyłączam się, ale ja dziś świętuję Dzień Aproksymacji Pi.No to ja przyłączę się do twojego świętowania, tym bardziej że 3,14... śliwki w czekoladzie to więcej niż jedna .  Nie wiem tylko czy uda mi się tą czwartą śliwkę odpowiednio podzielić
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|