Racjonalista - Strona głównaDo treści
sangreal

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-07-2010 23:19historia (5 punktów)sangreal
Ocena -2 na 2
chciałbym odświerzyć ten temat, moze by ktoś sie podzielił swoja wiedzą ? chętnie posłucham a potem sam opowiem
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Meretseger (61860 punktów)
>chciałbym odświerzyć ten temat, moze by ktoś sie podzielił swoja wiedzą ? chętnie posłucham a potem
>sam opowiem
Aha. Sangreal. Le sang royal, królewska krew. Święty Graal, Maria Magdalena, Merowingowie, templariusze, katarzy, Zakon Syjonu i tak dalej. A to nie, dziękuję.
PS. www.sjp.pl/odświeżyć
historia (5 punktów)
>>chciałbym odświerzyć ten temat, moze by ktoś sie podzielił swoja wiedzą ? chętnie posłucham a potem
>>sam opowiem
>Aha. Sangreal. Le sang royal, królewska krew. Święty Graal, Maria Magdalena, Merowingowie, templariusze, katarzy, Zakon Syjonu i tak dalej. A to nie, dziękuję.
>PS. www.sjp.pl/odświeżyć
>
a co z masonami... moze oni sa owiązani z templariuszami?! nikt z was o tym nie pomyślal ?
historia (5 punktów)
>>>chciałbym odświerzyć ten temat, moze by ktoś sie podzielił swoja wiedzą ? chętnie posłucham a potem
>>>sam opowiem
>>Aha. Sangreal. Le sang royal, królewska krew. Święty Graal, Maria Magdalena, Merowingowie, templariusze, katarzy, Zakon Syjonu i tak dalej. A to nie, dziękuję.
>>PS. www.sjp.pl/odświeżyć
>>
>a co z masonami... moze oni sa owiązani z templariuszami?! nikt z was o tym nie pomyślal ?
jeśli ktoś jest zainteresowany moge przyblizyć ten okres w dziejach...
28-07-2010 14:55Nie na temat 
Rigoletto (3891 punktów)
>a co z masonami... moze oni sa owiązani z templariuszami?! nikt z was o tym nie pomyślal ?
> jeśli ktoś jest zainteresowany moge przyblizyć ten okres w dziejach...

Jeśli mógłbyś napisać coś o powiązaniu templariuszy z Szoszonami, to byłbym bardzo wdzięczny.
historia (5 punktów)

>Jeśli mógłbyś napisać coś o powiązaniu templariuszy z Szoszonami, to byłbym bardzo wdzięczny.
nie ma zadnych powiązań, sa tylko anty powiązania
1. templariusze istnieli jakieś sześć wiekó przez szoszonami...
2 zakon jest z europy a plemie indian z ameryki...

jedum zdanie mbrak powiązań
28-07-2010 15:17 
 Ocena 3 na 3
(Alicja)Duda (25557 punktów)

>nie ma zadnych powiązań, sa tylko anty powiązania
>1. templariusze istnieli jakieś sześć wiekó przez szoszonami...
>2 zakon jest z europy a plemie indian z ameryki...
> jedum zdanie mbrak powiązań

Proszę polubić funkcję "podgląd". Następne tak niestaranne posty będą kasowane.
28-07-2010 15:30 
 Ocena 2 na 2
Rigoletto (3891 punktów)
Dlaczego nie na temat. Na temat, tylko proponuję cały wątek dodać do bazgrołów.
historia (5 punktów)
>Dlaczego nie na temat. Na temat, tylko proponuję cały wątek dodać do bazgrołów.
chyba nie rozumiem ? jakich bazgrołów ?
28-07-2010 15:51 
 Ocena 2 na 2
Rigoletto (3891 punktów)
>>Dlaczego nie na temat. Na temat, tylko proponuję cały wątek dodać do bazgrołów.
>chyba nie rozumiem ? jakich bazgrołów ?

No właśnie takich.
historia (5 punktów)
Ale wróćmy do Graala!

Masoni, nieoficjalnie powstali za czasów króla Salomona... Dlatego pieczęć salomona jest uwarzana za najstarszy symbol masoński... czy po chrystusie mogli zająć sie ochroną graala lub jakiejś tajemniy jak zakon syjonu ... ?
28-07-2010 15:58 
 Ocena-1 na 1
historia (5 punktów)
>Ale wróćmy do Graala!
>Masoni, nieoficjalnie powstali za czasów króla Salomona... Dlatego pieczęć salomona jest uwarzana za najstarszy symbol masoński... czy po chrystusie mogli zająć sie ochroną graala lub jakiejś tajemniy jak zakon syjonu ... ?

dlaczego ostrzezenie? chyba niepoprawnie działa strona!
28-07-2010 16:36 
 Ocena 1 na 1
(Alicja)Duda (25557 punktów)

>Masoni, nieoficjalnie powstali za czasów króla Salomona... Dlatego pieczęć salomona jest uwarzana za najstarszy symbol masoński... czy po chrystusie mogli zająć sie ochroną graala lub jakiejś tajemniy jak zakon syjonu ... ?

Wystarczy??
historia (5 punktów)
>>Masoni, nieoficjalnie powstali za czasów króla Salomona... Dlatego pieczęć salomona jest uwarzana za najstarszy symbol masoński... czy po chrystusie mogli zająć sie ochroną graala lub jakiejś tajemniy jak zakon syjonu ... ?
> Wystarczy??
tyle ze czasem nie mam polskich znakow i duzych liter wiec prosze sie nie czepiac
28-07-2010 17:23 
 Ocena 1 na 1
(Alicja)Duda (25557 punktów)
Do napisania "uwarzana" prawidłowo nie potrzeba polskich znaków.
Używaj funkcji "podgląd"

28-07-2010 17:29 
 Ocena-2 na 2
historia (5 punktów)
> Do napisania "uwarzana" prawidłowo nie potrzeba polskich znaków.
>Używaj funkcji "podgląd"

>
ale ty sie czepiasz... z ortografii oglem nie jestm zato z historii tak a ortografi moim zdaniem jest bezsensowna...
wazniejsza dla mnie jest wiedza temtycz, taka, ktora moze wniesc cos do swiata nauki
28-07-2010 18:56 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)

>wazniejsza dla mnie jest wiedza temtycz, taka, ktora moze wniesc cos do swiata nauki
Bujdy z pogranicza fantasy i political fiction niczego do świata nauki nie wnoszą.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365