Racjonalista - Strona głównaDo treści
Komik Carlin

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-06-2012 13:14miesnyjez (88 punktów)Komik Carlin
Ocena 7 na 7
Jak ktoś go jeszcze nie zna to polecam. Facet naprawdę inteligentny z niesamowitym poczuciem humoru. Wyśmiewa absurdy religii i idiotyczne zachowania ludzkie. W wolnym czasie warto sobie obejrzeć.

10 przykazań: www.youtub(*)?v=ITsL91vlIcM&feature=related
religijne zwyczaje: www.youtub(*)?v=mxOwzaTRvqk&feature=related
religia całościowo: www.youtub(*)?v=TLgacbYRQ_I&feature=related
o edukacji: www.youtube.com/watch?v=gb3HVB_Ej8k
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Michał96 (412 punktów)
>Wyśmiewa absurdy religii i idiotyczne zachowania ludzkie.

Raczej wyśmiewał. George Carlin nie żyje od 4 lat.
Selanos (12869 punktów)
Carlina raczej wszyscy tu znają, ale i tak nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem jeszcze raz :>
Marius Apostata (292 punktów)
>Carlina raczej wszyscy tu znają, ale i tak nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem jeszcze raz :>
Świetny ten Carlin.
Michał96 (412 punktów)
Korzystając z okazji wkleję kilka linków do piosenek Tim'a Minchin'a o którym pewnie wielu jeszcze nie słyszało.

Pope song
www.youtube.com/watch?v=8HzO6s1vCxY

If You Open Your Mind To Much Your Brain Will Fall Out
www.youtube.com/watch?v=cwgmV9hau2w

Good Book
www.youtube.com/watch?v=BppgRudZ5HE
11-06-2012 16:32 
 Ocena 1 na 1
Selanos (12869 punktów)
To pierwsze jest gienialne, zapodam tego linka na frondzie, ciekawe czy im się spodoba.
Michał96 (412 punktów)
>To pierwsze jest gienialne, zapodam tego linka na frondzie, ciekawe czy im się spodoba.

Dokładnie. Idealnie pasuje jako dzwonek telefonu. Polecam również obejrzeć kilka nagrań z koncertów na żywo.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365