Do treści
Komik Carlin
Ten wątek jest przedawniony
Działy Forum
»
O wszystkim i o niczym
Napisano
Autor
Tytuł
10-06-2012 13:14
miesnyjez
(88 punktów)
Komik Carlin
7 na 7
Jak ktoś go jeszcze nie zna to polecam. Facet naprawdę inteligentny z niesamowitym poczuciem humoru. Wyśmiewa absurdy religii i idiotyczne zachowania ludzkie. W wolnym czasie warto sobie obejrzeć.
10 przykazań:
www.youtub(*)?v=ITsL91vlIcM&feature=related
religijne zwyczaje:
www.youtub(*)?v=mxOwzaTRvqk&feature=related
religia całościowo:
www.youtub(*)?v=TLgacbYRQ_I&feature=related
o edukacji:
www.youtube.com/watch?v=gb3HVB_Ej8k
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
10-06-2012 13:35
3 na 3
Michał96
(412 punktów)
>
Wyśmiewa absurdy religii i idiotyczne zachowania ludzkie.
Raczej wyśmiewał. George Carlin nie żyje od 4 lat.
11-06-2012 09:38
Selanos
(12869 punktów)
Carlina raczej wszyscy tu znają, ale i tak nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem jeszcze raz :>
14-06-2012 21:54
Marius Apostata
(292 punktów)
>
Carlina raczej wszyscy tu znają, ale i tak nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem jeszcze raz :>
Świetny ten Carlin.
11-06-2012 16:06
4 na 4
Michał96
(412 punktów)
Korzystając z okazji wkleję kilka linków do piosenek Tim'a Minchin'a o którym pewnie wielu jeszcze nie słyszało.
Pope song
www.youtube.com/watch?v=8HzO6s1vCxY
If You Open Your Mind To Much Your Brain Will Fall Out
www.youtube.com/watch?v=cwgmV9hau2w
Good Book
www.youtube.com/watch?v=BppgRudZ5HE
11-06-2012 16:32
1 na 1
Selanos
(12869 punktów)
To pierwsze jest gienialne, zapodam tego linka na frondzie, ciekawe czy im się spodoba.
11-06-2012 17:03
Michał96
(412 punktów)
>
To pierwsze jest gienialne, zapodam tego linka na frondzie, ciekawe czy im się spodoba.
Dokładnie. Idealnie pasuje jako dzwonek telefonu. Polecam również obejrzeć kilka nagrań z koncertów na żywo.
Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się
zalogować
Zaloguj jako
:
Hasło
:
Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a -
załóż konto..
Szukaj na Forum
Przewodnik
Regulamin i instrukcja obsługi Forum
Kolegium Moderatorów
Skocz do działu..
Filozofia i światopogląd
Religie
Nauka
Kościół i antyklerykalizm
Społeczeństwo i kraj
Sprawy portalu
Świat
Kultura
Projekty BOINC
Amatorzy Teleskopowego Majsterkowania
ABC Racjonalisty
Gospodarka i ekonomia
Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
[
Regulamin publikacji
] [
Bannery
] [
Mapa portalu
] [
Reklama
] [
Sklep
] [
Zarejestruj się
] [
Kontakt
]
Racjonalista
©
Copyright
2000-2018 (e-mail:
redakcja
|
administrator
)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365