Wszystko pięknie tylko dlaczego na stronie projektu używa się nazwy graffiti ;F Nadużycie, jak na mój gust. Graffiti bym tego nie nazwał, raczej powtarzając za panią, bazgrołami. Potem wrzuca się do jednego wora grafficiarzy, ludzi z talentem i zwykłych niedojrzałych gówniarzy którzy dorwali się do puszki sprayu.
No ale ogólnie projekt podoba mi się, zawsze to jakiś akt oporu przeciw nietolerancji. Daje znać że są ludzie którzy się na to nie godzą, i że nie jest ich tak mało jak może sami myśleli.
|