Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wsparcie :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
11-05-2010 20:14Medieval (3004 punktów)Wsparcie :)
Ocena 3 na 3

Wiem, poszedłem na łatwiznę ale nie mogłem się powstrzymać bo to takie zabawne

Cameron to jak coś powie od siebie !

wiadomosci(*)__30_proc__ksiezy_to_geje.html

Paul Cameron w Radiu Maryja:
"Wiele danych wskazuje na to, że mniej więcej 30 proc. katolickiego duchowieństwa wykazuje skłonności homoseksualne. Było takie badanie prowadzone przez Johna Jay'a w Stanach Zjednoczonych, które badało wiele diecezji właśnie pod tym kątem. 4,3 proc. księży było oskarżonych o pedofilię i wiemy też, że 81 proc. z tych ofiar to byli chłopcy - mówił Paul Cameron w Radiu Maryja."

Mały Grzybek przybył z odsieczą ale wyszedł z tego pasztecik moherowej babuni.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

>Było takie badanie prowadzone przez Johna Jay'a w Stanach Zjednoczonych,

   Zdziwiłby się pewnie John Jay gdyby dożył, co się też tam wyprawia w szkole jego imienia!

   A raporcik ciekawy, nie powiem.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Medieval (3004 punktów)

W uzupełnieniu obszerna relacja

glosrydzyka.blox.pl/html

Walnąłeś chłopie "jak gołą dupą w pysk". Tak wypowiedź Camerona skomentowałby mój murarz-tynkarz.
(Alicja)Duda (25557 punktów)
Ciekawy na ten temat jest artykuł w Polityce:
www.polity(*)1,ksiadz-powolanie-i-seks.read
Medieval (3004 punktów)
>Ciekawy na ten temat jest artykuł w Polityce:
>www.polity(*)1,ksiadz-powolanie-i-seks.read

Dzięki (Alicja) Duda, to rzeczywiście ciekawy artykuł. Myślę, że bardzo niewiele osób o tym wie. Ta liczba 30% homoseksualistów wśród księży szokuje nawet mnie

A co by się stało gdyby poznał ją niedzielny elektorat? Jak myślisz, co by się wydarzyło gdyby Kościół przyznał, że ma z tym problem, podał te dane i poprosił wiernych o modlitwę i wsparcie? Jeśli tego nie zrobi czeka go walka w oblężonej twierdzy, to widać coraz wyraźniej.

Pozdrawiam
11-05-2010 22:10 
 Ocena 2 na 2
spray (5875 punktów)

>A co by się stało gdyby poznał ją niedzielny elektorat?
Oto jest pytanie!
Znając co-nieco metody socjotechniczne, domyślałabym się, że niedzielny elektorat właśnie ma poznać. Z drugiej ręki.

Swoich plebanów i biskupów wielbić będzie jak zawsze, albo nawet bardziej. Bardziej - za to, że tacy bezkompromisowi i odważni, iz nawet nie boją sie przyznać w imieniu MNE (Mater Nostris Ecclesia).

A że ta okoliczność dziwnym trafem przemawia na korzyść tezy głoszącej, że każdy pedofil to homoseksualista, czyli każdy homoseksualista to pedofil, czyli chrońmy dziatki nasze przed tym, co pasterze z wieka wieków potępiają, to już szczegół.

Ważne, że nasz pleban i biskup , a nawet wikary, to ludzie dobre (wiadomo, bo sami powiedzieli), zaś przez powinowactwo z Najwyższym wręcz doskonałe.
11-05-2010 22:53 
 Ocena 2 na 2
immune.ltd (1783 punktów)
>Ciekawy na ten temat jest artykuł w Polityce:
>www.polity(*)1,ksiadz-powolanie-i-seks.read

Czytałem ten artykuł już wcześniej i aż dziw bierze, że tak mało się o tym pisze i mówi w mediach. Troszkę to chyba mało komercyjne, sam już nie wiem jak to wytłumaczyć sobie. Polecam ten artykuł użytkownikom tego portalu, a Pani Ali dziękuje za przypomnienie.
12-05-2010 21:09 
 Ocena 5 na 5
diogenes (42753 punktów)
>aż dziw bierze, że tak mało się o tym pisze i mówi w mediach.

Podejrzewam, że kompromitacja pasterzy byłaby jednocześnie kompromitacją tych, którzy im zaufali. Nie ma krytyki kościoła bez krytyki społeczeństwa. To przykro, wyjść na durnia i - co gorzej - uświadomić sobie współodpowiedzialność.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
12-05-2010 20:58 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Ciekawy na ten temat jest artykuł w Polityce:
>www.polity(*)1,ksiadz-powolanie-i-seks.read

Cytat:
Richard Sipe,...szacuje odsetek gejów wśród amerykańskich księży na 30 proc., wśród biskupów na 50 proc.


Jeśli to reguła, to wśród kardynałów - 70%, itd.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
12-05-2010 22:12 
 Ocena 4 na 4
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
> Cytat:
Richard Sipe,...szacuje odsetek gejów wśród amerykańskich księży na 30 proc., wśród biskupów na 50 proc.

>Jeśli to reguła, to wśród kardynałów - 70%, itd.
Więc zgodnie z regułą, wśród papieży jest... No właśnie!
12-05-2010 22:56 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Więc zgodnie z regułą, wśród papieży jest... No właśnie!

A w niebie?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
sisi1913 (201 punktów)
>Wiem, poszedłem na łatwiznę ale nie mogłem się powstrzymać bo to takie zabawne
>Cameron to jak coś powie od siebie !
>wiadomosci(*)__30_proc__ksiezy_to_geje.html

A teraz mówi się o tym, że to jest tajemnica fatmska.
www.pardon.pl/

>
12-05-2010 15:03 
 Ocena 1 na 1
Medieval (3004 punktów)

>A teraz mówi się o tym, że to jest tajemnica fatmska.
>www.pardon.pl/

Bóg realizuje plan zniszczenia Kościoła za pomocą pedofilii w sutannach.
Tak zrozumiałem ujawnioną przez Big Benka tajemnicę fatimską.

Trzeba zwołać sobór i głosować nad postawą Boga. Odwaliło mu. Woda sodowa. Na Boga zostanie powołana Maryja, może być ta z Wałbrzycha.
immune.ltd (1783 punktów)
>>Wiem, poszedłem na łatwiznę ale nie mogłem się powstrzymać bo to takie zabawne
>>Cameron to jak coś powie od siebie !
>>wiadomosci(*)__30_proc__ksiezy_to_geje.html
>A teraz mówi się o tym, że to jest tajemnica fatmska.
>www.pardon.pl/
>>
>

Tak też to ostatnio usłyszałem z ust native speaker hahhahah. Oczywiście żartobliwie, ale potrafi zatrwożyć taka sensacja.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365