Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Plac Zbawiciela"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
12-08-2010 22:45Piękny Lolo (2082 punktów)"Plac Zbawiciela"
Ocena 2 na 2
   
Oderwijcie się, Państwo, od krzyży, tablic pamiątkowych, moherów, podpisywania nieskończonej liczby petycji i obejrzyjcie poruszający „Plac Zbawiciela” (dostępny na youtube).
To się mogło zdarzyć tuż obok każdego z nas.
   
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Medieval (3004 punktów)
>   
>Oderwijcie się, Państwo, od krzyży, tablic pamiątkowych, moherów, podpisywania nieskończonej liczby
>petycji i obejrzyjcie poruszający "Plac Zbawiciela" (dostępny na youtube).
>To się mogło zdarzyć tuż obok każdego z nas.
>   

Znakomity film. Tak prawdziwy, że aż straszny.
Rigoletto (3891 punktów)
>>   >Oderwijcie się, Państwo, od krzyży, tablic pamiątkowych, moherów, podpisywania nieskończonej liczby
>>petycji i obejrzyjcie poruszający "Plac Zbawiciela" (dostępny na youtube).
>>To się mogło zdarzyć tuż obok każdego z nas.
>>   Znakomity film. Tak prawdziwy, że aż straszny.

Taa. Teściowe to potwory...
mirka (403 punktów)
To znakomity i bardzo poruszający film. Widziałam go jakieś 2 lata temu. Nie mam jednak odwagi zobaczyc go znowu.
Jadnak polecam - to jedno z tych dzieł o których pamieta się bardzo długo....i skłania do myślenia.


Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami. Niestety, jest to rząd. Woody Allen

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365