> >Oderwijcie się, Państwo, od krzyży, tablic pamiątkowych, moherów, podpisywania nieskończonej liczby >petycji i obejrzyjcie poruszający "Plac Zbawiciela" (dostępny na youtube). >To się mogło zdarzyć tuż obok każdego z nas. >
Znakomity film. Tak prawdziwy, że aż straszny.
|