Witam Polecono mi ten portal jako miejsce skupiające wiele osób zainteresowanych życiem społeczno-politycznym kraju. Zresztą sam przed laty miałem okazję przez pewien okres czytać artykuły tu zamieszczane i spodziewałbym się, że faktycznie znajdują się tutaj osoby "zaangażowane". Nie chcę ukrywać swoich intencji, więc zacznę wprost. Prosiłbym o wypełnienie bardzo krótkiej ankiety (4 otwarte pytania) dotyczącej w/w tematu. Sam jestem członkiem jednej z młodzieżówek - wstrzymam się od deklarowania której - i po prostu te kwestie mnie interesują. Wszelkie informacje będą pomocne. Z góry dziękuję za pomoc. moje-ankiety.pl/respond-32658/sec-CuWqJ82v.htmlAnkieta jest przeznaczona dla osób młodych. 16-26 lat. Dodatkowo chciałbym zapytać co wg Was powinny robić polityczne organizacje młodzieżowe, żeby aktywniej wpływać na życie polityczne, być widoczne? Spodziewam się, że wielu z Was o istnieniu młodzieżówek wie jedynie z programu "Młodzież kontra...". Pozdrawiam |