>
Widzę, że niewiele zrozumiałeś.Co Ty tam wiesz o widzeniu, że o rozumieniu nie wspomnę.
>
Ja bynajmniej nie lituję się nad faszystami.Przypomnę Ci, co napisałeś:
Ludzie chcą manifestować swoje patriotyczne uczucia w dniu Święta Niepodległości.
Z drugiej strony organizuje się manifa pod godnym hasłem "Faszyzm nie przejdzie".
"Zadymiarze i wandale wszystkich krajów łączcie się" - to hasło tych co przyjdą tutaj na rozróbę.Interpunkcja oryginału.
Teraz pomalutku:
Ludzie chcąPrzecież ich Święte Prawo, nieprawdaż? Jak można
ludziom odmawiać? To
nieludzkie byłoby...
manifestować swoje patriotyczneZnaczy się: Głęboko Słuszne

.
uczuciaKamień by się Wzruszył

.
w dniu Święta Niepodległości.Już lepszej okazji przecie znaleźć nie sposób... jakże więc można się Czepiać?...
Z drugiej stronyPonad wszelką wątpliwość okazuje się, że wcześniej nie chodziło Ci o - jak ktoś Prostoduszny mógłby zrazu pomyśleć - organizowany przez Kancelarię Prezydenta RP marsz
Razem dla Niepodległej, przeciwko któremu Ci, których określiłeś jako "drugą stronę", nic nie mają.
"Drugą stroną" mogą być oni wyłącznie wobec tak Ciepło przez Ciebie odmalowanego
Marszu Niepodległości, przygotowywanego przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny oraz przeróżne inne ciekawe Organizacje i Persony, których listę znaleźć można
tutaj (należy kliknąć w zakładkę
komitet poparcia].
organizuje się manifaProszę - z jednej strony
ludzie chcą manifestować Spontanicznie, Słusznie i Radośnie

; z drugiej - Bezosobowo i Mrocznie
organizuje się (kto za tym stoi i komu to służy?!) jakowaś niska
manifa...
pod godnym hasłemIronia taka subtelna...
"Faszyzm nie przejdzie".BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!
Jakie durne te lewaki!!!

Że niby ONR, NSZ i Jan Kobylański coś wspólnego z faszyzmem mają...


"Zadymiarze i wandale...pojawią się wiadomo po której stronie...
wszystkich krajów łączcie się"...gdyby sama proweniencja hasła zbyt mało dobitnie to zapowiadała, sformułowanie
wszystkich krajów (nie zaś Polski jedynie, czyli nie może chodzić o Patriotycznych uczestników
Marszu Niepodległości) rozwiewa wszelkie wątpliwości.
- to hasło tych co przyjadą tutaj na rozróbę.To już tak dla Skrajnie Niekumatych -
przyjadą znaczy się: z zewnątrz;
tutaj - do Polski Naszej Sielskiej, Anielskiej.
Obce przyjadą Mącić 
.
>
Jeśli dojdzie realnie do faszyzmu to raczej żal mi ich przyszłych ofiar, czyli Ciebie.Jestem ostatnią osobą, o jaką powinieneś się martwić...
>
Może wtedy zrozumiesz o co biega.>
*****...sieroto po Goebbelsie.
>
Rozum utracony wraca od d... strony
.W Twoim wypadku było - jak widzę - odwrotnie

.
Dziś atmosfera się uspokaja. Jarosław Kaczyński nie co dzień formułuje tezy o zamachu. (prof. dr hab. Piotr Gliński, kandydat na premiera)