Szanowni Państwo! W imieniu dolnośląskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w akcji "Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam". W najbliższą sobotę, 10 listopada, o godz. 14:00 ateiści, agnostycy i wolnomyśliciele utożsamiający się z tym hasłem spotykają się pod billboardem ateistycznym na rondzie przy Sky Tower we Wrocławiu (na skrzyżowaniu Wielkiej i Zaporoskiej). Celem jest zrobienie grupowego zdjęcia pod billboardem i uczczenie w ten sposób jego pojawienia się w naszym mieście. Ma ona także pokazać ateistom niezrzeszonym w żadnych organizacjach prawdziwość stwierdzenia wydrukowanego na billboardzie. Po sesji zdjęciowej planowane jest spotkanie towarzyskie. Osoby, które z jakichś względów nie chcą znaleźć się na publicznym zdjęciu, ale chcą przekonać się, że "nie są same", również zapraszamy do udziału w akcji (mogą znaleźć się po drugiej stronie aparatu fotograficznego). Uprzejmie proszę zainteresowanych o rozpowszechnianie tej informacji. Powstało wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/#!/events/300368220079365/ Zapraszam serdecznie, Kaja Bryx Przewodnicząca dolnośląskiego oddziału PSR |