Zapraszamy wszystkich tarnowskich (i nie tylko) Racjonalistów, Wolnomyślicieli, Humanistów, Sceptyków, Ateistów i Agnostyków do udziału w tym spotkaniu. Odbędzie się ono 17 listopada o godzinie 17.00 w Prym Pubie (dawnej kawiarni "Alchemik"), mieszczącym się przy ulicy Żydowskiej 20. Celem spotkania będzie przede wszystkim integracja. Organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów: www.psr.org.pl/Z informacji na stronie: www.facebo(*)/363764137049673/?notif_t=like |