Racjonalista - Strona głównaDo treści
Afgański playboy w Beverly Hills

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
08-10-2021 10:06Arminius (25555 punktów)Afgański playboy w Beverly Hills
Ocena 3 na 3
Syn byłego ministra obrony Afganistanu ( obalonego przez talibów) kupił posiadłość w Kalifornii w Beverly Hills za 20.9 mln USD. Delikwent posiada już condo na Florydzie w luksusowym ośrodku wartym 5.2 mln USD. Gdy się czyta takie "newsy" mimowolnie na myśl przychodzą sceny egzekucji/ ścinania głów przez talibów oraz dzieje sekty Asasynów, którzy potrafili wymierzyć sprawiedliwość w każdym zakątku ówcześnie znanego świata

"Son of Afghanistan’s Former Defense Minister Buys $20.9 Million Beverly Hills Mansion
He already owns a $5.2 million Miami Beach condo at the prestigious St. Regis Bal Harbour resort, but Daoud Wardak apparently also wants a West Coast outpost. To that end, he’s heading for Beverly Hills — records reveal the semi-mysterious businessman, who is a son of former Afghan Minister of Defense Abdul Rahim Wardak, has bought a $20.9 million mansion on a prime Trousdale Estates street."

news.yahoo(*)efense-minister-172358560.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>Gdy się czyta takie "newsy" mimowolnie na myśl przychodzą sceny egzekucji/ ścinania głów przez talibów oraz dzieje sekty Asasynów, którzy potrafili wymierzyć sprawiedliwość w każdym zakątku ówcześnie znanego świata
No cóż, jak się nie ma co zaoferować to się wkleja "jak wyżej", a i to niczym pierwszej wody grafoman - "jak wyżej", spierdoli swoim komentarzem "jak wyżej".
Marzy ci się islamskie wymierzanie sprawiedliwości? Rwiesz włosy z głowy przez to co Izrael wyprawia, a nie chcesz dostrzec i nie potępiasz zbrodniarzy islamskich mordujących Afgańczyków. Trafiłem w sedno Armi? U nas wieszali ministrów. Na szczęście tylko tak i aż tak.


Arminius (25555 punktów)co się komu marzy?
Marzy ci się islamska sprawiedliwość.

Marzy mi się sprawiedliwość dla playboya jak z wątku, który narżnął m na kasie lud afgański, sp...lił za wielką wodę i teraz jeszcze najpewniej pie..i o tym jacy to okrutni są talibowie.
romaro (25211 punktów)Odp: co się komu marzy?
>Marzy mi się sprawiedliwość dla playboya jak z wątku, który narżnął m na kasie
Co ci...?
08-10-2021 10:35 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)to mi...
>>Marzy mi się sprawiedliwość dla playboya jak z wątku, który narżnął m na kasie
>Co ci...?

To mi się marzy: prawo i... sprawiedliwość dla drania który zerżnął lud na kasie.
Panu się to nie marzy? Pan współczuje playboyowi?
08-10-2021 10:43 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: to mi...
>To mi się marzy: prawo i... sprawiedliwość dla drania który zerżnął lud na kasie.
>Panu się to nie marzy? Pan współczuje playboyowi?
Chciałbyś Armi by obcy najeźdźcy, zbrodniarze islamscy sądzili naszych decydentów w przyszłości? Masz spaczone poczucie sprawiedliwości, godne islamskiego taliba.

"Przerażające relacje z zajętego przez Talibów Afganistanu! Kraj błyskawicznie znalazł się pod kontrolą religijnych fanatyków. Były brytyjski marine informuje o terrorystach chodzących od drzwi do drzwi i mordujących ludzi. Inne doniesienia mówią o nawet 12-letnich dziewczynach, które są porywane, więzione i gwałcone. Talibowie każą kobietom nosić burki i zabraniają im wychodzić z domów bez mężczyzny."
www.se.pl/(*)anistan-aa-5qKR-CJfK-VjYm.html
08-10-2021 10:48 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)prawo i sprawiedliwość
>>To mi się marzy: prawo i... sprawiedliwość dla drania który zerżnął lud na kasie.
>>Panu się to nie marzy? Pan współczuje playboyowi?
>Chciałbyś Armi by obcy najeźdźcy, zbrodniarze islamscy sądzili naszych decydentów w przyszłości? >Masz spaczone poczucie sprawiedliwości, godne islamskiego taliba.

Chciałbym aby ów złodziej syn ministra marionetkowego rządu który nakradł miliony został pociągnięty za swe bezeceństwa do odpowiedzialności
romaro (25211 punktów)Odp: prawo i sprawiedliwość
>Chciałbym aby ów złodziej syn ministra marionetkowego rządu który nakradł miliony został pociągnięty za swe bezeceństwa do odpowiedzialności

A mnie się wydaje, że znowu miałeś atak - "kopiuj-wklej". Armi ten angielski jest oklepany i nie robi wrażenia. Gdybym miał tak wklejać tutaj teksty i francuskie by udowodnić znajomość tych języków bym się czuł jak idiota... W końcu po tylu latach powiedziałem coś tu po francusku "własnymi słowami". Chyba ta twoja choroba jest zaraźliwa i mam nadzieję, że już szwedzkim chwalić się nie będę.
08-10-2021 12:44 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)mniej...więcej...
>>Chciałbym aby ów złodziej syn ministra marionetkowego rządu który nakradł miliony został pociągnięty za swe bezeceństwa do odpowiedzialności
>A mnie się wydaje, że znowu miałeś atak - "kopiuj-wklej". Armi ten angielski jest oklepany i nie robi wrażenia. Gdybym miał tak wklejać tutaj teksty i francuskie by udowodnić znajomość tych języków bym się czuł jak idiota... W końcu po tylu latach powiedziałem coś tu po francusku "własnymi słowami". Chyba ta twoja choroba jest zaraźliwa i mam nadzieję, że już szwedzkim chwalić się nie będę.


W ogóle winien pan się mniej chwalić, a więcej czytać
romaro (25211 punktów)Odp: mniej...więcej...
>>>Chciałbym aby ów złodziej syn ministra marionetkowego rządu który nakradł miliony został pociągnięty za swe bezeceństwa do odpowiedzialności
>>A mnie się wydaje, że znowu miałeś atak - "kopiuj-wklej". Armi ten angielski jest oklepany i nie robi wrażenia. Gdybym miał tak wklejać tutaj teksty i francuskie by udowodnić znajomość tych języków bym się czuł jak idiota... W końcu po tylu latach powiedziałem coś tu po francusku "własnymi słowami". Chyba ta twoja choroba jest zaraźliwa i mam nadzieję, że już szwedzkim chwalić się nie będę.
>W ogóle winien pan się mniej chwalić, a więcej czytać
Armi wstydź się, to ty chciałeś mi tłumaczyć z angielskiego na polski. Zapomniałeś poligloto?
Ale prawda - mam podobną przypadłość do twojej. Zawsze byłem chwalipiętą. Armi co do czytania, masz czas na czytanie klepiąc tyle wypocin?
08-10-2021 13:02 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)hobbystycznie
>Armi co do czytania, masz czas na czytanie klepiąc tyle wypocin?

Na czytanie zawsze musi się znaleźć czas. "Wypociny" na Racjonaliście to rodzaj miłego hobby na uboczu.
romaro (25211 punktów)Odp: hobbystycznie
>Na czytanie zawsze musi się znaleźć czas.
Jakoś tego nie dajesz odczuć - wklejasz, w grafomańskim stylu skomentujesz i czasami jakiś plagiat swój wrzucisz

>"Wypociny" na Racjonaliście to rodzaj miłego hobby na uboczu.
Raczej uzależnienie, które ostatnio mocno cię frustruje.
08-10-2021 14:08 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)kto kogo frustruje
>>Na czytanie zawsze musi się znaleźć czas.
>Jakoś tego nie dajesz odczuć - wklejasz, w grafomańskim stylu skomentujesz i czasami jakiś plagiat swój wrzucisz

Wszystkie wątki mojego autorstwa prezentują należyty poziom.


>>"Wypociny" na Racjonaliście to rodzaj miłego hobby na uboczu.
>Raczej uzależnienie, które ostatnio mocno cię frustruje.

Zważywszy na pański język (hejtowy) oraz ilość czasu jaką mi pan poświęca - jest dokładnie a odwrót. Neguję pańskie lewactwo merytorycznymi wpisami zapodając wiarygodne linki do materiałów weryfikujących - co doprowadza pana do stanu bezsilnej frustracji przejawiajacej się werbalna agresją.


romaro (25211 punktów)Odp: kto kogo frustruje
>Neguję pańskie lewactwo merytorycznymi wpisami zapodając wiarygodne linki do materiałów weryfikujących
Pomijając, ze jaki plagiacik wrzucisz od czasu do czasu.
Dobra nie złość się, pewnie tylko o "linku weryfikującym" zapomniałeś przez przypadek. Każdemu może się przydarzyć...
...Ale żeby tobie?
11-10-2021 09:56 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)Einstein plagiatował...
>>Neguję pańskie lewactwo merytorycznymi wpisami zapodając wiarygodne linki do materiałów weryfikujących
>Pomijając, ze jaki plagiacik wrzucisz od czasu do czasu.

Plagiatował plagaiator Einstein. Ja nim nie jestem. Proszę podać przykład plagiaciku mojego autorstwa jak wyżej.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
Odp: Afgański playboy w Beverly Hills
>Syn byłego ministra obrony Afganistanu ( obalonego przez talibów) kupił posiadłość w Kalifornii >w Beverly Hills za 2O.9 mln USD. Delikwent posiada już condo na Florydzie w luksusowym ośrodku >wartym 5.2 mln USD. Gdy się czyta takie "newsy" mimowolnie na myśl przychodzą sceny
>

Mi akurat przychodzą na myśl sceny z Polski okupowanej przez reżim amerykański.
Agenci CIA stworzyli tzw. solidarność wysługując się polskojęzycznymi kolaborantami, którym pozwolono się uwłaszczyć na majątku Polaków.

"Były działacz białoruskiej opozycji, przez lata mieszkający w Polsce i korzystający z wsparcia agend państwa polskiego Franciszak Wiaczorka szeroko komentuje na Twitterze obecne napięcia społeczno-polityczne na Białorusi, gdzie obywatele coraz częściej wyrażają niezadowolenie z rządów prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Komentując przepychanki do jakich doszło niedzielę między milicjantami a mieszkańcami Nowogródka, Wiaczorka postanowił przybliżyć miasto czytelnikom z USA, gdzie teraz mieszka."

Czy to kogoś dziwi, że agent CIA szkolony i finansowany, 6 mln pLN, w Polsce teraz mieszka w USA?

We współczesnym świecie geszefciarze i mordercy uciekają albo do Izraela albo do USA.

Dalej nie jest rozwiązana zagadka, czym Afgańczycy wystraszyli reżim amerykański??

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365