Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kretynizm złośliwy z przerzutami

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
18-05-2010 08:33Medieval (3004 punktów)Kretynizm złośliwy z przerzutami
Ocena 9 na 9

Kretynizm złośliwy z przerzutami - jaskrawy przykład choroby zakaźnej, która dotknęła polskie społeczeństwo. Choroby wierzę uleczalnej ale terapia jest ciężka i wieloletnia.

Patrzcie, ale uwaga! nie podchodźcie blisko monitora:
lodz.gazet(*)itowal_w_lodzkim_kosciele.html

To już nie tylko obraza rozumu, to uwłacza wszystkim przyzwoitym ludziom!
Weźcie tego szaleńca i zamknijcie w Guantanamo zanim wybuchnie na dworcu w Koluszkach.

Środowisko radiomaryjne zagraża także Kościołowi KRK w Polsce. Dlaczego ? Bo go ośmiesza. Ale to mnie nie cieszy bo powstaje nowy "lepszy kościół" demokratyczny dla większości. Czyli dla ignorantów i agresywnych debili ?

Mam dziś zły humor. Sam nie wiem, smutne to czy wesołe ?

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Kluczowa część problemu leży w innym miejscu: Łódź to wymierające miasto.
Byłem tam jakiś czas temu. W porównaniu do "kresowego" Białegostoku Łódź wydaje się kilka klas niżej, a przecież wiadomo, że na kresy gonią cywilizację dopiero.
Wydaje się, że mieszkańcy Łodzi łykną cokolwiek, co da im pozór nadziei, bo czuć się muszą pokrzywdzeni.

Przepraszam, jeśli uraziłem kogoś z Łodzi. Napisałem jak to miasto dla mnie wyglądało, ale nie dam głowy, że czegoś nie przeoczyłem.

Radykalizm i inne desperackie podejścia najłatwiej znajdują miejsce w głowach ludzi ocierających się na co dzień o desperację. A niektórzy ludzie "żyją" z szerzenia tego typu poglądów.

Pozdrawiam

Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
szperacz (2861 punktów)
>Kretynizm złośliwy z przerzutami - jaskrawy przykład choroby zakaźnej, która dotknęła polskie
>społeczeństwo. Choroby wierzę uleczalnej ale terapia jest ciężka i wieloletnia.

Demokracja ma swoją cenę.
Jeśli nikt tego ufoka nie skarży do sądu, to znaczy, że to zjawisko marginalne i można je zwyczajnie olać. Szkoda nerwów.
Arłukowicz (3162 punktów)
Najwyrażniej jest na takie treści, tam gdzie są one głoszone, zwyczajny popyt. Inaczej nikt by ich w takiej ( prymitywnej ) formie nie wygłaszał.
A miejsce - cóż - to chyba też nie przypadek.

pozdrawiam
pompa (524 punktów)
Najgorsze jest w tym to że tacy ludzie żądają żeby ich traktować jako normalnych i zdrowych na umyśle.
Terebint (Marcin) (795 punktów)
Cytat z artykułu:
>Nowak czeka na pytania. - Mogą dotyczyć spraw bieżących - zachęca Krzysztof Litwinowicz z RPN. Głos zabiera Anna Lucińska, radna PiS w radzie miasta: - Jak pozyskać młodzież dla idei narodowej? - pyta. Nowak: - Nadzieję daje mi to, co dzieje się w internecie. Tam rozwija się ruch prawicowy.

Chodzi mu chyba o tych oszołomów z Onetu. Niestety, ja również zauważam wzrost popularności skrajnej prawicy.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365