Poruszony powyższym artykułem i spotkaniem organizowanym przez kreacjonistów w Gdańsku postanowiłem założyć ten wątek. Z braku czasu niestety nie mogę wziąć udziału w tej imprezie, a bardzo bym chciał, ponieważ nie wyobrażam sobie jak można z przekonaniem mówić o tym, że świat powstał kilka tysięcy lat temu, abstrahując już od dinozaurów na statku ;]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Neo nie zabrał nikogo, tylko ocalił Cejlon czy jak mu tam było. Matrix >A to NOE zabierał ludki i zwierzaki na arkę > Aj tam, aj tam To pewnie ten sam bohater ludzkości tylko zmienili mu nieznacznie imię, żeby nie podpadło ;]
>www.trojmi(*)edy-zyly-dinozaury-n42660.html >Poruszony powyższym artykułem i spotkaniem organizowanym przez kreacjonistów w Gdańsku postanowiłem >założyć ten wątek. Z braku czasu niestety nie mogę wziąć udziału w tej imprezie, a bardzo bym >chciał, ponieważ nie wyobrażam sobie jak można z przekonaniem mówić o tym, że świat powstał kilka >tysięcy lat temu, abstrahując już od dinozaurów na statku ;]