 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-10-2021 17:00 | kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | Mam pytanie
5 na 5 | Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym nickiem?? Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %. Nie zostałam zabita minusem jak strzałą z łuku, żyjȩ dalej. Pytam, ponieważ nienawidzȩ oszustw i hochsztaplerstwa i uważam, że ten proceder powinien zostaċ zlikwidowany. Wystarczy spojrzeċ na tabelȩ ocen, żeby siȩ o tym przekonaċ.
Druga sprawa, ma sie wyrozumienie kiedy dostaje siȩ ocenȩ od osoby kompetentnej, wtedy poszuka sie materiału w temacie i dokona korekty swojej wiedzy. Nie wypowiadam sie w temacie nauk scisłych, religijnych itd., raczej trzymam sie rewiru wiedzy, o ktόrej mniej czy wiȩcej coś wiem. Myślȩ, że można zwrόciċ sie do osoby kompetentnej z pytaniem i poprosiċ o wyjaśnienie jakiejś kwestii w razie potrzeby.
Nie jestem wrażliwa, ale skoro tutaj siȩ udzielam to chciałabym trzymac sie czystych reguł gry. Widze, ze osoby starsze, kulturalne trzymaja wysoki poziom i dużo można od nich siȩ nauczyċ, niezaleznie od preferencji politycznych. Ale są też tacy, ktόrym imponuje atakowanie osoby, taki ich swoisty szpan…
Proszȩ zwrόciċ uwagȩ na ten negatywny proceder.
Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >Nie jestem wrażliwa, ale skoro tutaj siȩ udzielam to chciałabym trzymac sie czystych reguł gry. >Widze, ze osoby starsze, kulturalne trzymaja wysoki poziom i dużo można od nich siȩ >nauczyċ, niezaleznie od preferencji politycznych. Ale są też tacy, ktόrym imponuje >atakowanie osoby, taki ich swoisty szpan... >Proszȩ zwrόciċ uwagȩ na ten negatywny proceder.
>Pozdrawiam
Zapytam jeszcze: dlaczego np. /ktoś/ jest oceniany natychmiast po ukazaniu sie wypowiedzi bez ładu i składu pozytywnie, chociaż jego wypowiedź nie zawiera przesłania, jest na b, niskim, wrȩcz nieracjonalnym poziomie...
Jednocześnie założny wątek swieci transparencją danej dziedziny, wtedy, nagle pojawia sie jakis osobnik, ktόry wypowiada siȩ nonszalancko o temacie watku, czȩsto atakujac jego redaktora. Pytam, bo nie spotykam sie z czymś takim na codzień. Ludzie identyfikują sie z mediami, ktόre lubią i tam siȩ wypowiadaja, nie prowadzą wojen na forach...
Może to było za dużo, ale tak za jednym razem zapytam...
Pozdrawiam
|
|
 | 4 na 4 | Duch Prawdy (14790 punktów) | >Zapytam jeszcze: dlaczego np. /ktoś/ jest oceniany natychmiast po ukazaniu sie wypowiedzi bez ładu i składu pozytywnie, chociaż jego wypowiedź nie zawiera przesłania, jest na b, niskim, wrȩcz nieracjonalnym poziomie... Trolle np. dają plusa głupim wypowiedziom, gdy są one odpowiedzią na wypowiedź użytkownika, którego zwalczają. To im daje radość.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Zapytam jeszcze: dlaczego np. /ktoś/ jest oceniany natychmiast po ukazaniu sie wypowiedzi bez >ładu i składu pozytywnie, chociaż jego wypowiedź nie zawiera przesłania, jest na b, niskim, >wrȩcz nieracjonalnym poziomie... >
Jak ktoś podpadł ateistycznej sekcie z tego forum to albo chamstwem albo minusami go dyskredytują.
|
|
|  | 2 na 2 | uxbridge (5980 punktów) | >>Zapytam jeszcze: dlaczego np. /ktoś/ jest oceniany natychmiast po ukazaniu sie wypowiedzi bez >ładu i składu pozytywnie, chociaż jego wypowiedź nie zawiera przesłania, jest na b, niskim, >wrȩcz nieracjonalnym poziomie... >> >Jak ktoś podpadł ateistycznej sekcie z tego forum to albo chamstwem albo minusami go dyskredytują. Tu jest akurat mowa o pochopnym plusowaniu głąbie.
|
|
2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | >Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym >nickiem?? To znaczy, że dostałaś plusa, bo dwa minusy dają plus. >Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %. Niczego nie możemy być pewni w 100%.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym >>nickiem?? >To znaczy, że dostałaś plusa, bo dwa minusy dają plus. >>Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %. >Niczego nie możemy być pewni w 100%. > (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Nie dostałam plusa, tylko dwa minusy. Muszȩ to przetestowaċ.
Dziȩki za wypowiedź.
Widzȩ, że orientujesz siȩ w statystyce. Jak myslisz, czy portal Racjonalista.pl ma dużo czytelnikόw??
Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> dostałam [...] dwa minusy.Kiedyś obwieściłam tutaj, że po osiągnięciu 30tys. punktów odejdę z forum, więc ci, którzy mi tę deklarację pamiętają, muszą mieć poczucie, że minusami oddalają w czasie tę weryfikującą moją słowność chwilę.  > czy portal Racjonalista.pl ma dużo czytelnikόw??Spróbuję zgadnąć: o kilku minusujących za dużo? 
cr
|
|
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | >Jak myslisz, czy portal Racjonalista.pl ma dużo czytelnikόw?? Czy 100 osób to dużo, czy 1000, a może więcej? Nie wiadomo ile osób czyta, jakaś część to niezarejestrowani czytelnicy.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
| |  | 1 na 1 kobieta (1491 punktów) (zablokowany) | >>Jak myslisz, czy portal Racjonalista.pl ma dużo czytelnikόw?? >Czy 100 osób to dużo, czy 1000, a może więcej? Nie wiadomo ile osób czyta, jakaś część to niezarejestrowani czytelnicy. > (Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Rozumiem.
Miłego dnia (Ha en bra dag)
|
|
| | |  | | Duch Prawdy (14790 punktów) | >Miłego dnia (Ha en bra dag) I zamieszkali z małymi dziećmi w lesie, gdyż nie było dla nich miejsca w chrześcijańskim pislandzie.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) | >Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym >nickiem?? >Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %. > >Nie zostałam zabita minusem jak strzałą z łuku, żyjȩ dalej. >Pytam, ponieważ nienawidzȩ oszustw i hochsztaplerstwa i uważam, że ten proceder powinien >zostaċ zlikwidowany. Wystarczy spojrzeċ na tabelȩ ocen, żeby siȩ o tym >przekonaċ. >Druga sprawa, ma sie wyrozumienie kiedy dostaje siȩ ocenȩ od osoby kompetentnej, wtedy >poszuka sie materiału w temacie i dokona korekty swojej wiedzy. Nie wypowiadam sie w temacie nauk >scisłych, religijnych itd., raczej trzymam sie rewiru wiedzy, o ktόrej mniej czy wiȩcej >coś wiem. Myślȩ, że można zwrόciċ sie do osoby kompetentnej z pytaniem i >poprosiċ o wyjaśnienie jakiejś kwestii w razie potrzeby. >Nie jestem wrażliwa, ale skoro tutaj siȩ udzielam to chciałabym trzymac sie czystych reguł gry. >Widze, ze osoby starsze, kulturalne trzymaja wysoki poziom i dużo można od nich siȩ >nauczyċ, niezaleznie od preferencji politycznych. Ale są też tacy, ktόrym imponuje >atakowanie osoby, taki ich swoisty szpan...
Jak wszędzie, tak i tutaj są osoby mądre, których wpisy i komentarze czyta się z przyjemnością. Są i też tacy, których postawa i podnoszone przez nich tematy urągają idei tego portalu.
|
|
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym >nickiem?? Może zdarzyć się tak, że ktoś się pomylił, nie jest pewny w co nacisnął więc ocenia powtórnie już po tym jak system wysłał do ciebie wiadomość z informacją, że zostałaś oceniona. >Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %. Wczoraj nic nie piłem, więc na sto procent nie ja, bo minusy daję tylko jak mi się wymsknie mysz. >Nie zostałam zabita minusem jak strzałą z łuku, żyjȩ dalej. Jakiś amor to musiał być ślepy. One zawsze są ślepe. Mnie tez nie raz tak trafił.
|
|
1 na 3 | Arminius (25555 punktów) | to znaczy | >Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym >nickiem?? >Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %.
To znaczy że jakiś lewacki hunwejbin nie jest w stanie podjąć z panią debaty na płaszczyźnie merytorycznej - więc ucieka się do takich niecnych praktyk. Kiedyś też doświadczałem podobnych sytuacji. W moim przypadku delikwent jak wyżej geszefciarsko był w stanie dawać znacznie więcej minusów niż przewidywała norma.
|
|
 | 2 na 2 | uxbridge (5980 punktów) | Odp: to znaczy | >W moim przypadku delikwent jak wyżej geszefciarsko był w stanie dawać znacznie więcej minusów niż przewidywała norma. Kłamiesz naziolski niedorozwoju. Właśnie kilkukrotnie zminusowałem i zaplusowałem na przemian twoją wypowiedź. Dostaniesz jednego minusa. Natomiast jestem ciekaw ile powiadomień otrzymasz.
|
|
|  | 3 na 3 | Arminius (25555 punktów) | "niedorozwój", nieczytaty? | >>W moim przypadku delikwent jak wyżej geszefciarsko był w stanie dawać znacznie więcej minusów niż przewidywała norma. >Właśnie kilkukrotnie zminusowałem i zaplusowałem na przemian twoją wypowiedź. Dostaniesz jednego minusa. Natomiast jestem ciekaw ile powiadomień otrzymasz.
Bzdury pan wypisujesz. Czytaj pan ze zrozumieniem, co napisałem.
Nie chodziło o naprzemienne minusowanie i plusowanie. Chodziło o to, że lewacki hunwejbin o którym wspomniałem, mógł wstawić więcej niż regulaminowe 10 minusów na dobę.
>Kłamiesz naziolski niedorozwoju.
Pan też jesteś lewackim hunwejbinem? Nie potrafisz pan kulturalnego słowa z siebie wykrzytusić? Z jakiego to kryminału wyszedłeś pan, że taką grypserą pan tu epatujesz?
|
|
2 na 2 | uxbridge (5980 punktów) | Odp: Mam pytanie | >Co to znaczy jak dostaje siȩ dwa minusy do tej samej (jednej) wypowiedzi od osoby z tym samym >nickiem?? >Mi siȩ to przydarzyło wczoraj i jestem tego pewna w 100 %. Nie da się dać dwóch minusów do tej samej wypowiedzi. Nie pod tym samym nickiem. Można natomiast dwa (i więcej) razy zminusować lub zaplusować wypowiedź. Naprzemiennie. Np. ktoś kliknął pomyłkowo w plus (albo minus) nastepnie kliknął przeciwnie, żeby anulowac głos a potem ostatecznie zaminusował zgodnie z zamysłem. Wówczas, byc może system przysyła dwukrotnie wiadomość o zminusowaniu. Ale minus jest tylko jeden.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|