> Zwierzęta tak jak ludzie mają bardzo silny instynkt życiaczłowiek ma bardzo silny instynkt życia w stadzie, komunie, czemu nas tego pozbawili? > oraz odczuwają cierpieniacierpimy okropnie z braku swojego stada, Życie zgodnie z naszymi antyludzkimi, narzuconymi nam wierzeniami tj liberalizmem, który występuje w 3 osobach, bóg INDYWIDUALIZM, bóg WOLNOŚĆ i bóg WŁASNOŚĆ czego widzialnym destrukcyjnym efektem jest wzrastająca ilość samobójstw i nie rozmnażanie się. Amisze żyją w prymitywnych (nie używaja prądu, nie chodzą do szkoły) komunach, mimo to sa 10 x bogatsi od przeciętnego amerykanina i w ciągu 20 lat podwajają swoją liczbę > Im więcej myślę o tym jak powstał Wszechświat tym bardziej utwierdzamSIĘw swoim AGNOSTYCYŹMIE moim wierzeniem jest fizyka, i tam nie ma żadnego libka, wszędzie są komuny np taka woda H2O u ludzi powinno być 2 mężczyzn na jedną kobietę, to wiązanie idealne  tak było w raju
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|