 |
Pierwszy Maja - święto Józefa Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-05-2008 09:49 | Koraszewski (82900 punktów) | Pierwszy Maja - święto Józefa
1 na 1 | Zaledwie w dwa lata po śmierci Józefa Stalina papież, Pius XII postanowił, że dzień Pierwszy Maja będzie obchodzony jako Dzień Józefa - radosne święto akcentujące godność pracy i poszanowania godności prawdziwego katolickiego człowieka. W tym roku uroczyście obchodzimy ten dzień uznając go za Dzień Modlitw za Ludzi Bezrobotnych. W Sanktuarium siedleckim będzie to również dzień odpustowy. Cisza na trybunach, czas na refleksję. Za dwa dni 3 maja, święto, dziwne święto, poświęcone pamięci nieudanych reform. Ponieważ w czasach stanisławowskich Kościół katolicki był główną siłą antyreformatorską, więc to chyba święto antykościelne. Patrz święty obrazek z okolicznościowym św. Józefem Stalinem: hardkor.files.wordpress.com/2007/06/stalin.jpg. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | LEGION. (3161 punktów) | Odp: Pierwszy Maj - święto Józefa | Link nie działa, ale tak to wygląda: 
Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
|
|
 | | Toma Cruz (390 punktów) | Ale przesada. A może by go tak w jakimś kościele powiesić. Józek może by sie wściekł, ale turystów by na pewno przybyło
|
|
|  | chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) | >Ale przesada. Proces o obrazę uczuć religijnych wisi w powietrzu.
|
|
| |  | | Toma Cruz (390 punktów) | >>Ale przesada. >Proces o obrazę uczuć religijnych wisi w powietrzu. Jeśli o mnie chodzi, to jestem gotów spierać sie z katolikami na drodze sądowej. Jest ktoś jeszcze chętny?
|
|
| | |  | 1 na 1 chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) | >Jeśli o mnie chodzi, to jestem gotów spierać sie z katolikami na drodze sądowej. Po co to Panu? Pożrą Pana żywcem, a z Pańskich resztek zrobią pokazówkę "Tak kończą ci, którzy z nami zaczynają." Pan mi jest potrzebny żywy, jako spadkobierca mojego skazanego na niepowodzenie dzieła wygnania z Polski katolików. >Jest ktoś jeszcze chętny? Pozwoli Pan, że się wymówię przygotowaniami do kampanii wyborczej.
|
|
| | |  | Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
>Jeśli o mnie chodzi, to jestem gotów spierać sie z katolikami na drodze sądowej. Jest ktoś jeszcze chętny? Amatorom przypominam, że pieniactwo to kosztowne hobby. .
|
|
| | | |  | | Toma Cruz (390 punktów) | > >Jeśli o mnie chodzi, to jestem gotów spierać sie z katolikami na drodze sądowej. Jest ktoś jeszcze chętny?> Amatorom przypominam, że pieniactwo to kosztowne hobby.> .> Rzeczywistość bywa okrutna...Ale po co od razu oskarżać o amatorstwo i pieniactwo. Czyżby mój styl pisania wyglądał na typowo katolicki?  Ale dziękuję za przypomnienie
|
|
| |  | | placownik (17853 punktów) |
> Proces o obrazę uczuć religijnych wisi w powietrzu. Jak już spadnie, to nie będzie pierwszy. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| | |  | 1 na 1 chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) | >Proces o obrazę uczuć religijnych wisi w powietrzu. >Jak już spadnie, to nie będzie pierwszy. W tym miejscu chcę złożyć oświadczenie, że Pana Legiona nie znam, nigdy Go nie widziałam, tego zdjęcia zresztą też. Czy portal wynajmie adwokata Panu Legionowi?
|
|
| | | |  | 1 na 1 | placownik (17853 punktów) |
>nie widziałam, tego zdjęcia zresztą też.
Ależ nech Pani choć rzuci okiem. Za to jeszcze nie wsadzają.
>Czy portal wynajmie adwokata Panu Legionowi?
Nie wątpię, że znalazłoby się wielu, którzy gotowi byliby bronić w takiej sprawie za darmo.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| | | | |  | 2 na 2 chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) |
>Ależ niech Pani choć rzuci okiem. Za to jeszcze nie wsadzają.
Nie rzucę. Pan mnie nakłania do przestępstwa. Nie widziałam, nie było mnie dzisiaj na tym portalu. I tej wersji będę się trzymać.
|
|
| | | | |  | 2 na 2 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >Za to jeszcze nie wsadzają. >> Teraz już wsadzają. Adam Barycki
|
|
| | | | | |  | | placownik (17853 punktów) |
>>Za to jeszcze nie wsadzają. >Teraz już wsadzają.
A kto siedzi?
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| | | |  | | LEGION. (3161 punktów) | Cytat:W tym miejscu chcę złożyć oświadczenie, że Pana Legiona nie znam, nigdy Go nie widziałam, tego zdjęcia zresztą też. Czy portal wynajmie adwokata Panu Legionowi? No patrzcie, patrzcie jak to ludzie są dobrze poinformowani. Już ktoś wie, że lepiej się odciąć, i że adwokata będę potrzebował... Ciekawe skąd taka wiedza?  Ze swojej strony uprzejmie donoszę, ze jestem uglaniony i jakieś tam pojęcie o samoobronie mam, więc bronić mogę się sam.
Jędrzej, Maciej, Roman - Hmmm... Tak! To ewidentnie obala teorię ewolucji
|
|
| | | | |  | 1 na 1 chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) | > No patrzcie, patrzcie jak to ludzie są dobrze poinformowani. Już ktoś wie, że lepiej się odciąć, i że adwokata będę potrzebował...> Ciekawe skąd taka wiedza? Proszę Pana - to instynkt. Mogę być oskarżona o udział w przestępstwie. Właściwie to już złamałam prawo, bo tego nie zgłosiłam. Ale dla Pana - nie zrobię tego. > Ze swojej strony uprzejmie donoszę, ze jestem uglaniony Jak tylko słyszę, że ktoś jest uglaniony, to rozkosz wypełnia moje serce. I tak będę Pana bronić.
|
|
| | | | | |  | | aries (252 punktów) | Jozef S. emituje promienie radioaktywne z Pierwszej Radzieckiej. Wzniesionia dlon pokazuje ze na ten dzien maja juz ich gotowych piec .Rozanielony usmiech to przestroga ze jakby co to ich uzyjemy.... Wiec gdzie tu tzw.obraza tzw.uczuc tzw.religijnych ?
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) | >Jozef S. emituje promienie radioaktywne z Pierwszej Radzieckiej. Wzniesionia dlon pokazuje ze na ten dzien maja juz ich gotowych piec .Rozanielony usmiech to przestroga ze jakby co to ich uzyjemy.... Wiec gdzie tu tzw.obraza tzw.uczuc tzw.religijnych ?
Jest to jakaś linia obrony. Niemniej, jak katolik chce uderzyć, to kij zawsze znajdzie.
|
|
Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) | Odp: Pierwszy Maja - święto Józefa |
>Pierwszy Maja >będzie obchodzony jako Dzień Józefa - radosne święto akcentujące godność pracy i poszanowania >godności prawdziwego katolickiego człowieka. Pierwszy Maja racjonaliści mogliby obchodzić jako "Święto Nieczekania na Mannę z Nieba". Albo prościej - "Dzień Antycudu". .
|
|
 | | aries (252 punktów) | Cyt.:"Jest to jakaś linia obrony. Niemniej, jak katolik chce uderzyć, to kij zawsze znajdzie." - Pani Barycka,wiecej wiary we wlasne przekonania.To nie obrona lecz interpretacja.Katolicy beda sie nadal turlac przez dekady , a zdrowy rozsadek gora.
|
|
|  | chętnie barycka (1132 punktów) (zablokowany) | >- Pani Barycka,wiecej wiary we wlasne przekonania.
Nie nazywam się Barycka. Muszę zmienić nick.
|
|
| |  | | aries (252 punktów) | > > Nie nazywam się Barycka. Brzmi ladnie.Nie trzeba.
A wolnosc zaczyna sie i trwa w umysle...- to tak co do obaw.
|
|
| | |  | sagittarius (1132 punktów) (zablokowany) | >>> Nie nazywam się Barycka. >Brzmi ladnie.Nie trzeba. Brzmi ładnie, bo nazwisko ładne, ale nie moje. Nick zmieniony.
|
|
| | |  | 1 na 1 barycki (7788 punktów) (zablokowany) |
>Brzmi ladnie.Nie trzeba. > Dziękuję za wsparcie. Adam Barycki
|
|
| |  | 1 na 1 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >Muszę zmienić nick. > Wyrządzi mi tym Pani ogromna przykrość. Adam Barycki
|
|
|  | 3 na 3 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
>- Pani Barycka Ja także nie nazywam się Barycka. Tutaj nikt nie nazywa się Barycka. .
|
|
1 na 1 | wteiwewte (12 punktów) | Bardzo skuteczna polityka adoptowania świąt, które zyskały dużą popularność. Prościej wcielić niż wymazać. Może to samo należy uczynić ze świętami religijnymi, na przykład w Wielkanoc obchodzić Wielki Dzień Rozumu, jako dzień ocknięcia się z fantazji.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|