hej,
Witajcie !
Na początek proponuje wysłuchanie tego :
www.youtub(*)d=annotation_273563&feature=ivA teraz możemy sami pokusić ( pokusa to złe słowo ) , popuścić ( to też raczej się źle kojarzy ) , unieść się w przestworza na skrzydłach wiary w boga jedynego ( o to mi chodziło ) ... i napisać , co i jak nam się wydaje i przedstawia a nawet zapewne objawia .
Po co człowiekowi wieczność ?
Co to jest wieczność i co człowiek będzie "w tym czasie " robił , czym się zajmował ?
Czy zachowa pamięć i osobową świadomość ?
Czy zachowa wolną wolę ?
Czy anioły i diabły posiadają wolną wolę ?
Czy posiadają osobową świadomość , charakter , przeżycia , marzenia , lęki i hobby ?
Co robi armia aniołów podczas gdy jakiś pijany degenerat ( chory człowiek ) gwałci kilkuletnią dziewczynkę czy chłopca ?
Czemu bóg nie potrafi przekonać diabłów o tym , że postępują niesłusznie , źle i szkodliwie ?
Pytań jest tysiące , te akurat teraz przyszły mi do głowy .
Bardzo bym się ucieszył , gdybym mógł poznać wasze ... objawienia w tych tematach , a znając waszą kreatywność i fantazje oraz humor i inteligencje spodziewam się kilku chwil wytchnienia i odprężenia , choć kto wie ... może będzie chmurno , durno i straszno ?
pozdrawiam serdecznie
makuś