Racjonalista - Strona głównaDo treści
By życie stało się lżejsze

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
26-03-2009 11:42Słupski (79 punktów)
(zablokowany)
By życie stało się lżejsze
Ocena 4 na 4
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ela Grabarczyk-Ponimasz (5614 punktów)
>wiadomosci(*)_bedzie_modlil_sie_za_nas.html
>Inicjatywa godna podziwu.

Hehehe, dobre Zwłaszcza: "pierwsza modlitwa gratis". Jak u rzetelnego, dbającego o nabór nowych klientów dilera

Jak traktować poważnie uczucia religijne ludzi, którzy sami nie traktują poważnie swoich wierzeń i modli się za nich "elektroniczny przyjaciel"? Powinni zacząć też produkować małe, sprytne robociki pielgrzymkowe, żeby odbywały pielgrzymki za wiernych.

A na przykład po śmierci: ten serwis pójdzie do nieba? A jak się wkradnie wirus i będzie wygadywał bluźnierstwa, to na czyje konto spadnie grzech? Serwisu czy klienta?
A czy po odpowiednio długich medytacjach serwis dozna nirwany?
A jak dozna tego wszystkiego naraz? Czy nie zwariuje? A może ktoś tu już dawno zwariował...


postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
Słupski (79 punktów)
(zablokowany)

>A czy po odpowiednio długich medytacjach serwis dozna nirwany?

Nie wiem, zapytam Olego
TyDraniu (6569 punktów)
>Powinni zacząć też produkować małe, sprytne robociki pielgrzymkowe, żeby odbywały pielgrzymki za wiernych.

Nie ma takich robocików, ale jest coś lepszego. Za odpowiednią opłatą można wynająć człowieka, który na pielgrzymkę pójdzie zamiast ciebie .
rudyment (3233 punktów)
>wiadomosci(*)_bedzie_modlil_sie_za_nas.html
>Inicjatywa godna podziwu.
>

Eee, lamaiści już paręset lat temu wynaleźli młynki modlitewne. A my jak zawsze w ogonie postępu...

"Człowiek siądzie, pomyśli i wymyśli" (N. Dyzma)
liliac (147340 punktów)
>>wiadomosci(*)_bedzie_modlil_sie_za_nas.html
>>Inicjatywa godna podziwu.
>>
>Eee, lamaiści już paręset lat temu wynaleźli młynki modlitewne. A my jak zawsze w ogonie postępu...
>
"Człowiek siądzie, pomyśli i wymyśli" (N. Dyzma)


Nie no... Nie tak znowuż w ogonie. Przecież dzwony służą między innymi rozgłaszaniu modlitw i błogosławieństw Tylko niektórzy o tym zapomnieli.
Mariusz Pracki (436 punktów)
HEHEHE
a nie mogliby sobie księża stworzyć wirtualnych wiernych w wirtualnych parafiach i bawić się jak w Second Life??
A co najważniejsze takim światem rządziłyby naprawdę religijne prawa a nie ta przeklęta nauka

www.moherowo.pl

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365