> wiadomosci(*)_bedzie_modlil_sie_za_nas.html> Inicjatywa godna podziwu.Hehehe, dobre  Zwłaszcza: "pierwsza modlitwa gratis". Jak u rzetelnego, dbającego o nabór nowych klientów dilera  Jak traktować poważnie uczucia religijne ludzi, którzy sami nie traktują poważnie swoich wierzeń i modli się za nich "elektroniczny przyjaciel"? Powinni zacząć też produkować małe, sprytne robociki pielgrzymkowe, żeby odbywały pielgrzymki za wiernych. A na przykład po śmierci: ten serwis pójdzie do nieba? A jak się wkradnie wirus i będzie wygadywał bluźnierstwa, to na czyje konto spadnie grzech? Serwisu czy klienta? A czy po odpowiednio długich medytacjach serwis dozna nirwany? A jak dozna tego wszystkiego naraz? Czy nie zwariuje? A może ktoś tu już dawno zwariował...
postępuj tak, byś mógł chcieć, aby zasada twego postępowania była prawem powszechnym
|