>[...] zdecydowaną większość aktów pedofilskich wśród księży dokonują homoseksualiści. Nie panie Bernardzie Fellay! 100% aktów pedofilskich jest dziełem pedofilów.
KK usiłuje przypisać winę za pedofilskie czyny swoich urzędników homoseksualistom, których KK programowo szykanuje. Dzięki temu KK uprawia propagandę w stylu "to nie my, to ONI - zboczeńcy, których od zawsze piętnujemy. To nie my, to ONI, którzy podstępnie wśliznęli się w nasze szeregi".
W hipokryzji czarni są mistrzami świata.
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
|