Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wielka Mokra Plama

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
23-05-2010 10:21diogenes (42753 punktów)Wielka Mokra Plama
Ocena 7 na 7
Żałosne te święta zesłania ducha świętego. Wygląda na to, że tylko duchy rzek wezbrały. Wierni chcieliby zobaczyć jakiś znak z góry, a tu Wielka Mokra PLama.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Żałosne te święta zesłania ducha świętego. Wygląda na to, że tylko duchy rzek wezbrały. Wierni
>chcieliby zobaczyć jakiś znak z góry, a tu Wielka Mokra PLama.

A ja nic nie wiedziałam o żadnym duchu i dowiedziałam się dopiero dziś rano, kiedy poszłam do sklepu, a tam zamknięte. Przez te duchy bez chleba zostałam. Będę musiała sama piec! Tfu...
23-05-2010 13:09 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>poszłam do sklepu, a tam zamknięte.

W trosce o zbawienie klientów otwarte są dzisiaj tylko przybytki ducha,
to znaczy miejsca inwestowania w swoją wieczność, a nie miejsca wymiany pieniądza na dobra doczesne.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
23-05-2010 15:53 
 Ocena 3 na 3
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>W trosce o zbawienie klientów otwarte są dzisiaj tylko przybytki ducha,
Ta... Znalazłem dzisiaj jeden taki przybytek w którym bez problemów wszedłem w posiadanie (drogą kupna rzecz jasna) ducha w butelce.
Pozdrawiam.
JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
23-05-2010 16:15 
 Ocena 3 na 3
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Ta... Znalazłem dzisiaj jeden taki przybytek w którym bez problemów wszedłem w posiadanie (drogą kupna rzecz jasna) ducha w butelce.

To teraz nic innego Ci nie pozostaje jak wprowadzić się w stan uduchowienia.
23-05-2010 22:08 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>bez problemów wszedłem w posiadanie (drogą kupna rzecz jasna) ducha w butelce.
>Pozdrawiam.

Owego ducha?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
23-05-2010 17:31 
 Ocena 1 na 1
Appenzeller (3118 punktów)
>to znaczy miejsca inwestowania w swoją wieczność, a nie miejsca wymiany pieniądza na dobra doczesne.
Miejsca wymiany pieniądza na gruszki na wierzbie.
23-05-2010 14:09 
 Ocena 1 na 1
Scorp (5381 punktów)
>A ja nic nie wiedziałam

A ja nic nie wiedziałem, zrobiłem pranie i powiesiłem na balkonie, bo nareszcie wyjrzało słońce. Będę musiał sprawdzić, czy jakiś biały gołąbek nie ukarał mnie za to.
-
23-05-2010 15:20 
 Ocena 2 na 2
Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>>A ja nic nie wiedziałam
>A ja nic nie wiedziałem, zrobiłem pranie i powiesiłem na balkonie, bo nareszcie wyjrzało słońce. Będę musiał sprawdzić, czy jakiś biały gołąbek nie ukarał mnie za to.
>-
O matko! Ja też... To prania też robić nie można!?
Ale o gołąbka to ja się nie boję. W końcu to nie żaden gołąbek, ale gołębica jest. A kobieta kobietę zrozumie. Pewnie sama, biedna gołąbeczka, boże skarpety przepiera, bo na Matkeboske to nie ma co liczyć. Odkąd królową Polski została, to pewnie o tipsy dba.
23-05-2010 20:10 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

>na Matkeboske to nie ma co liczyć. Odkąd królową Polski została, to pewnie o tipsy dba.
Czy ja wiem...może nie mieć na to czasu będąc równocześnie królową Irlandii (tu to się niespecjalnie spisała), Hiszpanii, Brazylii i Meksyku.


Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu
immune.ltd (1783 punktów)
>>na Matkeboske to nie ma co liczyć. Odkąd królową Polski została, to pewnie o tipsy dba.
>Czy ja wiem...może nie mieć na to czasu będąc równocześnie królową Irlandii (tu to się niespecjalnie spisała), Hiszpanii, Brazylii i Meksyku.

Ta matka ma wiele dzieci .. i o każde jakoś nie dba.
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Wygląda na to, że tylko duchy rzek wezbrały.
Na mój rozum nimfy rzek i źródeł. Albo akurat maja owulację, albo nimfy owe sa nimfomankami, takie one rozpasane!!!
Pozdrowienia.
JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
Ammet (1428 punktów)
I oto co daje stawianie kościołów zamiast wałów o.o

"Dla Ciebie ten ofiarny stos
Dla Ciebie dym palonych ciał
Za wszystko co dla Ciebie
W niebie odbiorę boski szmal"
23-05-2010 18:54 
 Ocena 2 na 2
setarkos (10757 punktów)
>I oto co daje stawianie kościołów zamiast wałów

Że też kościoły rzadziej są jakby zalewane niż wały...
24-05-2010 10:15 
 Ocena 1 na 1
immune.ltd (1783 punktów)
Że też kościoły rzadziej są jakby zalewane niż wały...

Może dlatego, że o swoje się po prostu dba , a reszta wiadomo, niczyja. A potem ogłosi się cud obrony, ocalenia i takie tam inne ...
24-05-2010 17:13 
 Ocena 1 na 1
Ammet (1428 punktów)
> Że też kościoły rzadziej są jakby zalewane niż wały...Może dlatego, że o swoje się po prostu dba , a reszta wiadomo, niczyja. A potem ogłosi się cud obrony, ocalenia i takie tam inne ...

Ale jednocześnie trudno rzucić całą robotę w pierony i powiedzieć im: "A idźcie się teraz k***a módlcie, może Wam co pomoże". Szkoda ludzi, a to, że chory system wartości to inna sprawa.

"Dla Ciebie ten ofiarny stos
Dla Ciebie dym palonych ciał
Za wszystko co dla Ciebie
W niebie odbiorę boski szmal"
szperacz (2861 punktów)
>chcieliby zobaczyć jakiś znak z góry, a tu Wielka Mokra PLama.

W jakże wyraźny sposób duch odmienił oblicze ziemi, tej ziemi. Trzeba podziękować Matce Boskiej Wodnej. Może jakąś nową świątynią.
23-05-2010 22:16 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>W jakże wyraźny sposób duch odmienił oblicze ziemi, tej ziemi.

Raczej stajni, tej stajni.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
24-05-2010 17:20 
 Ocena 1 na 1
Ammet (1428 punktów)
>>chcieliby zobaczyć jakiś znak z góry, a tu Wielka Mokra PLama.
>W jakże wyraźny sposób duch odmienił oblicze ziemi, tej ziemi. Trzeba podziękować Matce Boskiej Wodnej. Może jakąś nową świątynią.

Spokojnie, zobaczysz, że jak już po Mokrej Plamie nie będzie śladu, to wystawią świątynię Matce Boskiej Przeciwpowodziowej.

"Dla Ciebie ten ofiarny stos
Dla Ciebie dym palonych ciał
Za wszystko co dla Ciebie
W niebie odbiorę boski szmal"
immune.ltd (1783 punktów)
Spokojnie, zobaczysz, że jak już po Mokrej Plamie nie będzie śladu, to wystawią świątynię Matce Boskiej Przeciwpowodziowej.

Dokładnie tak się może stać. Na ich miejscu już teraz bym zmienił obyczaj i dodawał obok świętej, najświętszej, niepokalanej, wiecznej dziewicy, królowej ( już się pogubiłem w ilości tytułów i nazw hahah ), bo inaczej nie sposób będzie jej odróżnić od pozostałych

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365